Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumda Rep Almanın Yolları
1- Kullanıcılara yararlı olacak konular açın.

2- Spam yapmayın.

3- Flood yapmayın.

4- Yöneticilerin gözüne girin.

5- Asla +rep istemeyin.

6- Bu işi +rep için yapmayın, yaparsanız +rep almazsınız ama yapmassanız hiç tahmin etmediğiniz zaman +rep alırsınız.

7- Gereksiz konu açmayın.

8- Aramadan konu açmayın.

9- Yöneticilerden yanıt alınca isyan etmeyin.

10- Her gördüğünüzü kopyala yapıştır yapmayın, beğendiklerinizi yapın.

11- Paylaştığınız konunun görselli olmasına dikkat edin.

12- Rep gücü olan kişilerin sorularına yanıt verin.

13- Forum kurallarına uyun.

14- Yöneticilerin karşısında saygılı olun, sen yerine siz diyin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok saçma bi konu biz rep için destek vermiyoruz öyle düşünenleride pek sevmeziyiz .
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-01-2014 Saat: 01:15)Furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok saçma bi konu biz rep için destek vermiyoruz öyle düşünenleride pek sevmeziyiz .

Katılıyorum.
+Rep isteyenleri(Gözümüze girmek için herşeyi yapanları) Ben sevmiyorum Furikanı bilmem.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Furkanla ReisOf Heralde Okumadan Cevap Veriyorsunuz Ona Gıcık Kapıyorum Şikayet Edicem Şimdi

5- Asla +rep istemeyin.

Bune Kardeşim 5- Asla +rep istemeyin. ? Okumadan Çok saçma bi konu biz rep için destek vermiyoruz öyle düşünenleride pek sevmeziyiz . Böylesiniz Post kasıyorsun resmen furkan biraz dur bi kardeşim ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-02-2014 Saat: 15:45)BestKing Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Furkanla ReisOf Heralde Okumadan Cevap Veriyorsunuz Ona Gıcık Kapıyorum Şikayet Edicem Şimdi

5- Asla +rep istemeyin.

Bune Kardeşim 5- Asla +rep istemeyin. ? Okumadan Çok saçma bi konu biz rep için destek vermiyoruz öyle düşünenleride pek sevmeziyiz . Böylesiniz Post kasıyorsun resmen furkan biraz dur bi kardeşim ...

Rep istemek yasaktır. Üye isterse rep verir. Birisi gelip şimdi bu konuyu göstererek "Ben bunları yaptım rep vermediler" der şimdi.

Rep istemek yasaksa, Üye isteyince verir. Ayrıca orada Görgü kurallarıda eklenmiş.

"Yöneticilerin gözüne girin" Bu ne kadar hoş olmayan bir davranış haberiniz varmı? "Yalaka" terimini alevlendiriyorsunuz?

Arkadaşlar, Rep almak istiyorsanız; Forum kurallarına - Görgü kurallarına uyun, ve üyeler ile iyi geçinin. Bizler bu işi rep için yapmıyoruz. Rep forumda değersiz birşey.

Gereksiz bir konu benim gözümde. Ayrıca daha kendin insanlarla doğru düzgün konuşamıyorsun

Alıntı:Furkanla ReisOf Heralde Okumadan Cevap Veriyorsunuz Ona Gıcık Kapıyorum Şikayet Edicem Şimdi

Sen şikayet edersinde, O şikayete biz bakıyoruz :)
Evet Rep için yaşayanları sevmiyoruz. Destek vermek için çalışanları seviyoruz.

Rep'in forumda önemi yok. O yöneticilerin gözüne girin vs. allah aşkına böyle yalakalık doğuracak şeyleri yazmayın yahu. Yöneticilerin gözüne girin nedir?!

Ve herkesin kendi düşüncesini belirtme özgürlüğü var. Bencede çok saçma bir konu. Forumdaki üyeler yalakayı öyle birinin gözüne girmeye çalışanları torpil yaptırıma teşviği sevmiyor. Rep için destek verenleride sevmiyor. Bu doğru yani daha neyin muhabbeti?

Birdaha birinin özgürlüğünü kısıtlayacak olursan cezasını çekersin. Bu sana son uyarım.

Ve son birşey daha; Birisi sana gelip Sen bana nasıl gıcık kaparsın demiyorsa, sende birisine konumu nasıl saçma görürsün diyemezsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rep değilde forum içi saygı önemli bence.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping