Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube Artık Son Kalite
youtube-artik-son-kalite-3922271.Jpeg
İnternet dünyasının en popüler video paylaşım ağı YouTube, 4K çözünürlüklü videolara destek vermeye başladı!

Video paylaşımı konusunda liderlik koltuğunu kimseyle paylaşmayan YouTube, yeni bir güncelleme daha geçirdi. 2014’e sayılı günler kala kullanıcısının karşısına yeni bir sürprizle daha çıkan YouTube, piksellerle çevrilmiş sınırlarını genişletiyor.

Geçtiğimiz bahar aylarından bu yana teknoloji gündeminden bir an olsun düşmeyen 4K çözünürlüğe özel Smart TV’ler üretilmeye devam ederken, YouTube’dan da video desteği geldi.

144p/240p/360p/480p/720p/1080p’nin ardından şimdi de (2K)1440p ve (4K)2160p çözünürlük seçenekleriyle görünen YouTube, UltraHD keyfini evlere taşımaya hazırlanıyor.

Birçok başarılı teknoloji devi tarafından üretilen 4K Smart TV’lerin, ilk zamanlarında sorulan “peki, bu çözünürlüğe uygun videoları nasıl bulacağız?” sorusu da böylelikle yanıt bulmuş oldu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hatta herkesin nasıl 4 k videolar çekebileceği tartışılıyor sanırım...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
TTNET'lere yazık olucak mesela bana 1080P'yi izliyemiyorum [zar zor ] düşünemiyorum artık

hem videoyu nasıl çekiceklerki böyle kaliteli istiyenler
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok iyi bir sistem ama bu 4k videoları gösterecek Televiztyondal azım normal bilgisyarlar fln kasar ve Hd(720p) videolardan farkı olmaz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
benim laptop 2000 lerin :D 720HD de kasıyo :D donuyo 2 saat bilgisayarın düzelmesini bekliyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-01-2014 Saat: 17:05)Furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: TTNET'lere yazık olucak mesela bana 1080P'yi izliyemiyorum [zar zor ] düşünemiyorum artık

hem videoyu nasıl çekiceklerki böyle kaliteli istiyenler

Aynen. Ben 720HD'yi Biraz Beklettikten Sonra İzliyorum.. 1080 Daha Kötü. Hele Bunlar... :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping