Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anlasılmıstır.Konu Kilitlenmesını Rica Ediyorum
Site üstüne anlasılmıstır admin'lerden özür ve tskr ediyorum .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İkinize de söylüyorum olayın aslı nedir ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Site Satacakmış İşte Vazgeçmiş Çok Ayıp Yakıştıramadım.Batuhan'a
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O kısma anladım hiç biri düzgün anlatmamış bu konu Online ve Seçilmiş42 şeflerimize tarafımca gönderildi. Gereksizce forumu kirletiyorsunuz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yan çarıylarepvermıs ve yasak ilerde sorun yasayacagım bunu için simdiden engelledim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne amaçla olursa olsun multi hesap yasak. Diğer hesabını banlıyorum. Batuhan a gelirsek satar ya da satmaz sitesini ona kalmış. Sürekli böyle yaparsa da onun bileceği iş kimse güvenipte site almaz kendisine zarar.

Başka bir multi hesabını yakalarsam bu hesabında banlanır..
Konuşmak ihtiyaç olabilir; ama susmak bir sanattır…

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şimdi bu durumda ikinizin de ceza ceza almanız gerekiyor. Batuhan bana gore ya uyarı puanı yada 1 haftalık ban senin ise multi hesabın süresiz kendi hesabın 1 haftalık ceza alması gerekir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
BEN ALIRIM SORUN YOK BENİM İÇİN BEN SADECE MULTİ AÇIP REP VERDİGİ İÇİN REPLERİMİN SİLİNMESİNİ İSTİYORUM.

KENDİ ÇARIYLA VERSE MULTİ AÇMADAN VERECEKTİM.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eğer siteyi vermiyorsa kendi verdiğin repleri silebilirsin.Sorun olmaz yani.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-01-2014 Saat: 20:23)Meyriyer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İkinize de söylüyorum olayın aslı nedir ?

kardesım benım bu forumda coktandır 2 hesabım var 2 hesabımla rep verdım
ve kendısı dıyorkı yok ben veremem yöneticilere sikayet edıcem senı dıyor sımdı sız bu hesabımıda banlasanız haklı olan benım profil yorumlarıma + onun actıgı konu altına bakın kımın haklı oldugunu gorceksınız ben sadece 9 rep verdım 1 rep kaldı tamam kardes sana guvenıyom dedı aradan 10dk gectı kalsın ben senı sıkayet edıcem dedı .sımdı kım haklı ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kardesım yan hessabuınla verdigin için ticareti iptal ettim

repleride silsinler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-01-2014 Saat: 02:38)Batuhan HD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: kardesım yan hessabuınla verdigin için ticareti iptal ettim

repleride silsinler.
sen burda Forum kurallarını hice sayıyorsun + ben sana kendı hesabımla 5 rep versem bıle vermıceksın senın burda amacın rep kazanmak ve ınsanları yormak burda forum yöneticılerden gerekenın yapılmasını ıstıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yan çarın repleri silinsin bugun 5 repi bu çardan ver alırsın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-01-2014 Saat: 12:27)Batuhan HD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: yan çarın repleri silinsin bugun 5 repi bu çardan ver alırsın.

[b]kardesım burda oyuncak deılız senın elınde
sen forum kurallarını yok'a sayıyorsun + ben 10 hesap acsam 10'undan
ayrı ayrı 1 rep versem bılemezdın benım hesabım oldugumu anlatabıldım mı sımdı ben yöneticilerden cevap beklıyorum
[/b]
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eger Replerim Silinmeyecekse veriyim forumu yan çar oldugu için silinirse olan bana olur
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-01-2014 Saat: 13:27)Batuhan HD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eger Replerim Silinmeyecekse veriyim forumu yan çar oldugu için silinirse olan bana olur

silinirse günde gün repini tamamlarım . sıkıntı yok .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping