Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ÇÖZÜLDÜ]-Moderatör Yetkisi Çalışmıyor.
Forumumda moderatör yaptım birisini yetkilerini falan her şeyi verdim ama konu falan düzenleyemiyor nasıl düzelicek bu ? Her şeyi tamam bütün yetkilerini ayarladım kullanıcı gruplarından işaretliyorum forumda yetki olmuyor ? www.forumkolik.10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O yetkinin grubuna girin kullanıcı&gruplar ' dan girin mod kp ulaşsın diye bir secenek vardır yanında tik ona tıkla mod kp gelir ona bide yukarıda beyaz forum - mesajlar vardır ordanda mesaj silebilir düzenleyebilir düzenleyebilirsiniz oradan umarım anlamşısınızdır anlamamış iseniz söyleyin daha detaylı anlatayım.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-12-2013 Saat: 18:24)Secilmis42 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: O yetkinin grubuna girin kullanıcı&gruplar ' dan girin mod kp ulaşsın diye bir secenek vardır yanında tik ona tıkla mod kp gelir ona bide yukarıda beyaz forum - mesajlar vardır ordanda mesaj silebilir düzenleyebilir düzenleyebilirsiniz oradan umarım anlamşısınızdır anlamamış iseniz söyleyin daha detaylı anlatayım.

Admin kp vereyim siz yapın ? Bende işaretledim onları tik koydum ama foroumda olmuyor anlamadım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam özel mesajdan at sen şifreni vb. falan.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-12-2013 Saat: 18:28)Secilmis42 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tamam özel mesajdan at sen şifreni vb. falan.

Attım özelden
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu Sorun Başarıyla Çözülmüştür.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform