Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grafikerler!
Grafikerlerin hepsini çöpe atın! Adamlar bakmıyorlar isteklere bu nedir? Bence yanlış kişiler seçilmiş... Aktiflik önemli... Aktiflikten ziyade, adamlar üşengeç...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkesin Sadece İşi Destek.10tl.net Değil Bunu Bilin Herkesin Reel Hayatta iŞİ Gücü Var Ha Bazı Grafikerler Hiç Girmiyor Ama Bazıları Görevlerini Yapıyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-01-2012 Saat: 21:44)JaDe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herkesin Sadece İşi Destek.10tl.net Değil Bunu Bilin Herkesin Reel Hayatta iŞİ Gücü Var Ha Bazı Grafikerler Hiç Girmiyor Ama Bazıları Görevlerini Yapıyor

Eğer burada bir görev üstleniyorsa o kişiler, bu görevi lâyıkı ile yapmak zorunda. He gerçek hayatta kendilerine göre işleri olabilir. Zaten görevlerini yapanlar, gocunmasın, üstüne alınmasın...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
JaDe Haksızsın bu konuda nedenini biliyormusun ? adamlar online süreme 5-6 saat yazıyor ? yada onu geçtik grafiker olan bölüm şefi oluyor bu nasıl iş ya hemen grafiker ol sonra bölüm şefi ol bune yA ? Çoğu kişi genel şefler'de istiyor toplantı olmasını admine duyurulur..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar biliyoruz ki sitenin en aktif forumları istekler bölümü(Rütbe, logo, banner vs) burayı çevirecek, en güzel bir biçimde idare edecek. Adam gibi adam grafikerler alın...

Ben öncekilere saygı duyuyorum. Gerçekten birçok insana yardımları dokundu. Fakat görüyorum ki kimse sözünü tutmuyor. (online süresi)

Ayrıca bu zor, ben yapamam. nasıl olsa 10 tane grafiker var. Biri yapar... Ohhh! ne güzel ya!..

Bence on olacağına, beş grafiker olsun. Adam gibi olsun! üstlendikleri görevleri bilsinler. İşlerini layıkı ile yapanları alınız.

Her önün geleni almışsınız gibi geldi bana...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bazı arkadaşlar görevini yapmıyor olabilir.Fakat ben Grafikerken görevimi iyi yaptığıma eminim.Şu anda bölüm şefi olduğum halde bile yardım etmeye çalışıyorum.

İsim vermek istemem ama konulara bakıyorum isteklere sadece Ciqo0o arkadaşımız cevap veriyor.Grafikerliği hak eden arkadaşımız bence Ciqo0o.

Darkendless,Time Traveler,,Wepten , EmRLee,musitem ve bazı grafiker adayları.Bu kişilerin yetkisi alınması gerek.Ayrıca SmeaqoL da grafikerlik değil birazda moderatörlük yapıyor.

Adminiminiz bu konuda bir şeyler yaparsa iyi olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben grafikerleri sil, baştan yapın derim. Fikrim bu ve olmassa istekler bölümünü silin destek10tl.net'den... Çünkü görevini yapacak adam yok...

ayrıca ben görevini yapanlara birşey demiyorum... Öncekiler ile de bir kastım yok... (Öncekileri bilmiyorum)... Ciqo0o arkadaş grafiker olmalı bence de...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Toplantıyı arz ediyorum adminimizden...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ben grafiker olsaydım butun isteklere yanıt verip gorevimi eksiksiz yerine getirirdim...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-01-2012 Saat: 23:25)Topmermisii Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ben grafiker olsaydım butun isteklere yanıt verip gorevimi eksiksiz yerine getirirdim...

Heee eminim yapardın. Grafiker alımları demiştim. Sende başvurmuştun. Rütbe yapamamıştın... O günden beridir görüşemiyoruz...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
şua n telefondan giriyorum izmire geldim asıl bilgisayarım adanada
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Haketmiyorsun benim logomu kullanıyorsun..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2012 Saat: 01:10)kenjuisee Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Haketmiyorsun benim logomu kullanıyorsun..

Saçma saçma ve boş mesajlar atmayın lütfen!
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yakında toplantı yapılacak zaten orda bu konuyuda gündeme alırız toplantı msn türü toplu görüşmede olabilir destek sitesinden de olabilir onu belirleriz
Tema Yükleme Hakkında Tema Yükleyemeyenler Baksınlar 

- Mybb Manşet Eklentisi %80 Tamamlandı...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping