Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] duyuru hakkında yardım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin KP >> Şablon & Stil >> Şablonlar >> Temana Tıkla >> Ana Sayfa Şablonlar >> Orda Çıkar Duyuru
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-11-2013 Saat: 13:09)The Legend Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Admin KP >> Şablon & Stil >> Şablonlar >> Temana Tıkla >> Ana Sayfa Şablonlar >> Orda Çıkar Duyuru

Site adresi almadna destek vermeyin lütfen editleyin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Editledim Fakat Ben Onun Site Adresini Biliyom forumec.10tl.net Gir Bak
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-11-2013 Saat: 13:12)The Legend Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Editledim Fakat Ben Onun Site Adresini Biliyom forumec.10tl.net Gir Bak

Tamam.Ama konu başlığı yanlış

Konu başlığnızı düzenleyin lütfen
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
the legend teşekkür ederim ayrıca nasıl başlık koyarsam koyıyım hep deiştir deiştir diyosunuz hata nerdir ya hep deiştir diyisunu yardım isterken ne yazıcam bn hep deiştiricemmi bu şekilde bide the legend ana sayfa şoblonlarını göremedim bn
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-11-2013 Saat: 13:21)transfortrues Nickli Kullanıcıdan Alıntı: the legend teşekkür ederim ayrıca nasıl başlık koyarsam koyıyım hep deiştir deiştir diyosunuz hata nerdir ya hep deiştir diyisunu yardım isterken ne yazıcam bn hep deiştiricemmi bu şekilde bide the legend ana sayfa şoblonlarını göremedim bn

Konu başlığını
PHP Kod:
Duyuru hakkında Yardım 
koya bilrisiniz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1-)En Üstte
2-)Arkadaşlar Yardım Koymak Yerine "Forum'Umdaki Duyuruları Nasıl Düzenlerim" Gibi Bir Başlık Kullanabilirsin ..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tmm düzenlicem siz yardım edicekmisiniz site adresimi ekledim ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yardımımızı Yaptık .. Nasıl Yani Yardım Etcenizmi Derken ?? Sana Dedim ??

Admin KP Gir >> Şablon & Stil Tıkla >> Şablonlar Tıkla >> Kullandığın Temanı Seç >> En Üstte Ana Sayfa Şablonlar Var Tıkla >> Oradan Düzenlersin ..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-11-2013 Saat: 13:30)The Legend Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yardımımızı Yaptık .. Nasıl Yani Yardım Etcenizmi Derken ?? Sana Dedim ??

Admin KP Gir >> Şablon & Stil Tıkla >> Şablonlar Tıkla >> Kullandığın Temanı Seç >> En Üstte Ana Sayfa Şablonlar Var Tıkla >> Oradan Düzenlersin ..

anasayfa şoblonları yokk
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping