Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Genel Şef başvurum
Alıntı:Ad & Soyad : Deniz (soyisim vermiyorum)
Okul: Admin dışında kimse istemediği sürece vermiyorum
Varsa twitter ve facebook profilleriniz: http://www.facebook.com/Andriel.mycharacter
html bilgisi: var
css bilgisi: var
php programlama bilgisi: yok
diğer bilgileriniz: MyBB konusunda yardım edebilecek düzeyde kodlama ve diğer gerekli bilgilerim var...
Günde Ortalama Kaç saat Onlinesiniz : 1,5-2 saat
Hangi Günleri Onlinesiniz : Pazartesi-Çarşamba-Cuma 2 saat -diğer günler 1-1,5 saat
Daha önce Yetkili Olduğunuz Siteler : 45-50'yi aşan forumlarda (smf-mybb) yetkili olarak bulundum
Daha önce bitirdiğiniz/bulunduğunuz projeler: Yok
Örnek Tasarımlarınız : ?
Şuanki rep puanınız: 13
İlerdeki Projeleriniz: İlk önce forumu düzene sokacağım... Çoğu yeni üye kuralların farkında değil ben onlara öğretmeye ve ilk hatalarını düzeltmeye çalışacağım. Sonra zaten öğrenecekler ve ona göre davrancaklar. İkinci olarak (forum düzenini sağlamak dışında) bu yetkiye geçince bilmediğim daha birçok şeyi öğrenebileceğimi ve bazı açıklarımı kapatibileceğimi düşünüyorum... Böylece üyelerimize daha çok bilgi verebilirim...

Eklemek istediğim bir not: Bir çok genel şef olduğunu biliyorum. İçlerinden seçilmem mümkün mü bilmiyorum ama asla sorun çıkartmayacağıma emin olabilirsiniz... Ben yetkili arkadaşlarıma kavga gözüyle değil öğretmen gözüyle bakıyorum. Onların bana bir şeyler katabileceğini düşünüyorum

Saygılar...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Umarım Genel Şef Seçilirsiniz.:)

Ama siz genel şef olursanız Moderatör kim olacak.Hyper var ama oda pek aktif değil.:)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılarda Yaş Neden 14-15 Yazıyor?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İnşallah Alınırsınız
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2012 Saat: 17:59)MaJeZiK. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ama siz genel şef olursanız Moderatör kim olacak?

Çok mesajım ve aktifliğim olursa ben başvuracağım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2012 Saat: 20:39)bilimsel Shun Kazami Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-01-2012 Saat: 17:59)MaJeZiK. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ama siz genel şef olursanız Moderatör kim olacak?

250 Üstü Mesajınız Olması Gerekiyor.Belirtmek istedim.

Rakibin ben olacağım onu da bil ;)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2012 Saat: 20:52)MaJeZiK. Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-01-2012 Saat: 20:39)bilimsel Shun Kazami Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

250 Üstü Mesajınız Olması Gerekiyor.Belirtmek istedim.

Rakibin ben olacağım onu da bil ;)

Tabi dostum. Her zaman ;).Kim kazanacakmış göreceğiz.
Benim 98 mesajım var.
Benim 98 mesajım var.Başarılar...Umarım seçilirsin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
başarılar dilerim..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar :)

JaDe'in sorusuna cevap vermek istedim 15 ağustos 1997 doğumluyum. Aslında 14 yaşındayım ama gün alarak sayılınca 15 oluyorum. O yüzden öyle dedim

MaJeZiK'in sorusunuda cevap veriyim :) Moderatörlük ile Grafikerlik yetki alanları farklı değil. Yalnız Moderatörler forum düzeniyle ilgilenirken grafikerler tasarım gibi bölümlerle ilgileniyorlar. Yani ilgilileri farklı yetkileri aynı
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2012 Saat: 17:54)TurksPwR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Alıntı:...
Okul: Admin dışında kimse istemediği sürece vermiyorum
Varsa twitter ve facebook profilleriniz: Var ama pek kullanmıyorum...
html bilgisi:
css bilgisi:
php programlama bilgisi:
...
Daha önce Yetkili Olduğunuz Siteler : 45-50'yi aşan forumlarda (smf-mybb) yetkili olarak bulundum
Daha önce bitirdiğiniz/bulunduğunuz projeler: Proje derken pek anlamadım... Eğer sitelerde falan yapılan çalışmalardan bahsediyorsanız bulunduğum bazı çalışmalar olmuştu
Örnek Tasarımlarınız : ?

Bu nasıl bir başvuru formu? Misal: "Varsa twitter ve facebook profilleriniz: Var ama pek kullanmıyorum" ? Başvuru formu doldurulmak için hazırlanmış. Size "Daha önce bitirdiğiniz/bulunduğunuz projeler" diye bir soru sorulmuş. Cevabınız: "Eğer sitelerde falan yapılan çalışmalardan bahsediyorsanız bulunduğum bazı çalışmalar olmuştu"

Sorulan sorular sizin bilgi seviyenizi, tecrübenizi öğrenmek için sorulur. Siz cevabını vermedikten sonra ne anlamı kalıyor?
Bu yazdıklarım sadece sizin için geçerli değil. Şimdiye kadar olan tüm başvuru formlarında aynı şeyler yazılıp çiziliyor. Lütfen biraz daha açıklayıcı olalım. Eğer bilgilerinizin görünmesini istemiyosanız, başvuru formunu admin'e özel mesajla yollayın.
PGM
Teşekkür verenler:
Adminimizin Sizin Hakkında Fikri Olması İçin Bencede Formu Doldurmalısınız Önemli Kısımları Boş Bırakmışınız Başarılar
Tema Yükleme Hakkında Tema Yükleyemeyenler Baksınlar 

- Mybb Manşet Eklentisi %80 Tamamlandı...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Özür dilerim haklısınız. Formu düzenledim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform