Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tekrar'dan Geldim
Merhaba 10TL.NET Ailesi;
Uzun bir aradan beri yokum olsam'da tam olarak forum açtığım'da ilgilenemedim. Bundan dolayı sizlerden çok özür diliyorum. Fakat şimdi yazılılarımın bitmesinden dolayı artık her gün girebileceğim. Ve okul zamanın'da yazılılardan zaman arttığın da kurabileceğim site hakkında planlama yaptım. Ben bundan önce uzun bir süre ayrıldığımda forum kariyerim vb. forumlar açmıştım. Bu forumlar artık kullanımda değil sadece forum kariyerim var fakat onu'da devrettim. Yarın kişisel veya kulüp forumu ile karşınız da olacağım. Kulüp forumu derken; yakın zamanlarda facebook sosyal ağı üzerinden açtığım bir sayfanın beğeni sayısının artması sonucunda bu sayfayı forum, blog vs.. başka sistemlere taşıma düşüncesindeyim. Beni bu konuda desteklerseniz çok sevinirim. Siteleriniz'de yaşadığınız sorunları takip ediyorum arkadaşlar bunlara çözüm üretmeyi'de artık deneyeceğim. Herkese iyi forumlar diliyorum. İyi ve bol paylaşımlar.

DGSKRGZ
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tekrar'dan Hoşgeldin The Host.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hergün Yeni Bir Grafiker YeNİ Bir Genel Sef Görüyorum Ve Anlamaya Devam Ediyorum 10tl.net Ailesi Çook Büyük
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben Yeni Olmadım Önceden Vardı. Fakat siz yeni üye olduğunuz için ve ben sık giremediğim için fazla görmüyordunuz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldiniz Genel Şefim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Uzun zamandır yoktunuz girip çıkıyodunuz hoşgeldiniz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler Arkadaşlar Yeni Forum Çalışmalarım Var Hepinizi Beklerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2012 Saat: 00:28)bilimsel Shun Kazami Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tekrar'dan Hoşgeldin The Host.

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldin tekrardan wink.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
merhabalar genel şefim..tekrardan sizi görmek güzel..hoşgeldiniz...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping