Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar forumumda bir avatarı koyuyorum 1 saat sonra resim ya kırılıyor yada kendi kendine değişiyor , yani 1 saat sonra başka bir resime dönüşüyor bu nasıl oluyor bende bilmiyorum , Bu herkesdemi oluyor ? Bu sorun nedeniyle 1 ' den çok site açtım deneme amaçlı hepsindede bu sorun oldu , herkesdede varmı bu sorun ? Temam Sağlam Kafa ve Bu sadece bende değil üyelerimdede olan bir sorun.Bu sorun yüzünden günde 50 kere avatar değiştiriyorum , lütfen yardm.

Site adresi ; torrentburda.10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İsttediyiniz avatarı resim upload sitelerine yükleyin ve resmi oradan yüklemeyi deneyin sabit kalıcaktır avatar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"Avatarınız için girdiğiniz URL uygun gözükmüyor. Lütfen uygun bir URL olmasını sağlayın." Hatasını alıyorum bu seferde

Hem Tinypic hem İmgur sitesinden denedim ikisindede aynı hem zaten link olarak otomatik boyutlandırma yapmıyor avatar az bişe büyük olduğu zaman kabul etmiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-10-2013 Saat: 20:20)Lmfao. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: "Avatarınız için girdiğiniz URL uygun gözükmüyor. Lütfen uygun bir URL olmasını sağlayın." Hatasını alıyorum bu seferde

Hem Tinypic hem İmgur sitesinden denedim ikisindede aynı hem zaten link olarak otomatik boyutlandırma yapmıyor avatar az bişe büyük olduğu zaman kabul etmiyor.

AdminkpYapılandırmaKullanıcı Kayıdı ve Profil SeçenekleriMaksimum Avatar Boyutları dan avatar boyutunu yükleyeceğiniz avatarın boyutuna uygun ayarlayın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Onu biliyorumda , neyse onu geçelim zaten link ile resim koyamıyorum ki.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping