Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumlarımıza saldırı
10tl.net in başarısını ve büyümesini kıskanan bazılarının yaptığı saldırı sonucu bugün ne yazıkki bir süre forumlarımıza erişilememiştir.
Şuanda problem giderilmiştir.
iyi forumlar.
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgilendirme İçin Sağolun. Yapan/lar Belli mi adminim ?
Tüm Foruma(10tl.net'e ve kullananlara) Geçmiş Olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumumuzda Koruma Yokmu ?
Yoksa Korumayımı Aşdılar ?
Önlem Alıcakmısınız ?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Savcılığa başvuracak mısınız? Koskoca bir sunucu sonuçta, küçük bir ceza ile kalmamalı bu olay. Göz korkutmak gerek..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Geçmiş Olsun
Bayram Bayram ş...zler Durmadı Gitti.Savcılığa Başvuru Yapın Bakalım Böyle Bir B.k Yiyebiliyorlarmı Bir Daha.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adminim bunlara karşı önlemler almalıyız.Sürekli saldırı olursa ve sürekli forumlara erişme sorunu olursa 10tl.net kullanıcıları bu durumdan rahatsız olurlar.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bu böyle devam ederse bende 10tl.net üyeleri memnun kalmaz. savcılığa başvurun bence koskoca sunucu, sunucuya zarar vermek bir suç
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Geçmiş olsun bilgilendirme için teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bencede şikayet edilmeli
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu tür saldırıları Rdost aracılığı ile yapıyolar sanırım Rdost'tan saldırı yapmak basit ama ıp adresini falan yakalarsanız anında ev adresine kadar buldurabilirsiniz

Bana kalırsa göz korkutmak gerekir bi kişiyi dava edin ardı gelmesin
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-10-2013 Saat: 21:12)furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Bu tür saldırıları Rdost aracılığı ile yapıyolar sanırım Rdost'tan saldırı yapmak basit ama ıp adresini falan yakalarsanız anında ev adresine kadar buldurabilirsiniz

Büyük sunuculara saldırılar için bu tür programlar kullanmazlar.Daha profesyonel programlar kullanıyorlar.Ayrıca tek bilgisayardan saldırmıyorlardır.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-10-2013 Saat: 21:14)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Büyük sunuculara saldırılar için bu tür programlar kullanmazlar.Daha profesyonel programlar kullanıyorlar.Ayrıca tek bilgisayardan saldırmıyorlardır.

Tek bilgisayarla saldırmıyorlar demişsiniz ya hocam bunların hacker grubu oluyor herkez evinden saldırıyor gösteriş yapmak için bi kaç kere benim sitemede oldu allah bilir bu siteye index atmaya çalışılmıştır hacker sitelerine girdim birçok site hacklandığıne tanık oldum indexliyolar çökertiyolar

Bu işler hiç yasal deil dava edilseler çok büyük bi suç yakalananlar var dava edilse süper olur aslnda akılları başlarına gelir bidaha karışamazlar .

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bence dava açmanız gerekiyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tanınmış hacker grupları 10tl.net ile uğraşmazlar birkaç acemi toplanıp yapmışlardır bence ancak bi kez daha tekrarlanırsa bu olay bence dava açmalısınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgilendirme için teşekkürler
Yapanlar bellimi?
Bence dava açılmalı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgilendirme için teşekkür ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Ping ile sunucuya erişim kesilmez.Bu denli küçük bir saldırı ancak trafiği az olan hostingleri etkiler.

Cloudflareye geçiş yapalım bu tarz şeyleri hiç çekmeye gerek yok.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence bu tür saldırılara karşı bir güvenlik sistemi kurmalısınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-10-2013 Saat: 14:58)Jackson Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence bu tür saldırılara karşı bir güvenlik sistemi kurmalısınız.

"Cloudflareye geçiş yapalım bu tarz şeyleri hiç çekmeye gerek yok."

dedi ya

Hz.Mevlana

Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkese geçmiş olsun. Bu saldırılar çoğalmaya başlarsa dava açmak gerekiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 5 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping