Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sizce Benden Grafiker Olurmu?
Sizce benden grafiker olurmu beyler :) Bütün Cevaplarınızı bekliyorm %50 uyarı cezam bitsin başvuru yapıcam ? :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gelistir kendini olur ben daha 1 hafta oldu photoshopa baslayalı insallah gelistiricem kendimi 7-8 tane logo yaptım hepside kullanılıyo yani kısacası azimle hersey yapılabilir (:
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Valla grafikle ilgili destek verdiğini hiç gormedım.Hiç çalışmalarınıda gormedım.İşin zor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben böle konu açtım kızdılar hep girdiğini girmiyorum + ceza puanı bile almışın
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bissürü açdım logo felanda yapıyor isteklere konularıma bakabilrsiniz :) duyuru kodu felanda hazırlayabiliyorm
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Furikan 7/24 destek verıyor ama olamadı.İşin çok zor bence
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ben bayadır bu forumdayım ama eskilerden fazla kalmamış hepsini hiç görmedim forumda,zaten grafikerlik desteklik iş deil destek verirsinde önemli olan kafandakini çizime dökmek :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-09-2013 Saat: 19:35)HardDrinker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Furikan 7/24 destek verıyor ama olamadı.İşin çok zor bence

Teşekkürler dostum :)

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İş grafikerlikde bilmiyor belki de furikanın olamamasının en önemli sebebi bu html kodlama php bilgisinin olması lazım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aslında bir sitedeki kodu öğrenmek veya çalmak çok basit iş bunu öğrendinmi html işini çözersin :) Yakında belki video eklerim herkes birbirinin kodlarını çalar ne güzel :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-09-2013 Saat: 19:47)*AngelOfDeath* Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aslında bir sitedeki kodu öğrenmek veya çalmak çok basit iş bunu öğrendinmi html işini çözersin :) Yakında belki video eklerim herkes birbirinin kodlarını çalar ne güzel :)

Kardeşim sen nedediğinin farkındamısn %50 uyarı puanın varmış banlanıcaksın o olucak zaten bu kelimeden sonra hakediyosun . Rapor Edildin

Hz.Mevlana

Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şaka yapıyorm zaten gülme amaçlı öyle birşey yok ciddiyemi aldın sen bunu :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-09-2013 Saat: 20:02)*AngelOfDeath* Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şaka yapıyorm zaten gülme amaçlı öyle birşey yok ciddiyemi aldın sen bunu :)

hiç şakaya benzer bi yanı yok bu şaka ise bile çalmayı biliyosunuz demektir

Hz.Mevlana

Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
istediğini düşün kavga bile etmicem :) nerenden anlıyorsun yazdıklarımı :) tekrar oku bi :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ergenmisin sen '':)'' bune hertarafta yazıyosun belliki ergensin

Hz.Mevlana

Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
seninin sorunlarınmı var kardeşim ? bak işine
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
furikan konularda tarışma yaratacak-ortamı alevlendirecek cümleler kurmayalım. [ :) ] İfadesini Yeri Geldiğinde 15 Yaşındakide Kullanıyor,30-40 Yaşındaki Adamda.. Şimdi Bunlarda mı Ergen Oluyor.

Laflarınıza Dikkat Edin.

İçinde Azim,İstek Olduğu Zaman Yapamayacağın Şey Yok. Yeterki İste. Tabi Bunu Kanıtlamak İçinde İstediklerini Çizip Paylaşman Gerekir. İlk Başlar Kötü Olsada İleride Süper Bir Grafiker Ortaya Çıkartabilirsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-09-2013 Saat: 20:17)*AngelOfDeath* Nickli Kullanıcıdan Alıntı: seninin sorunlarınmı var kardeşim ? bak işine

Töbest Benimmi Sorunum Var Sorun sende ' :) ' Bu Nedir Arkadaş Gıcık Kapıyorum Böyle Yapanlara Nbr :) İyimisin :) Nasıl Olmuş :) :/

(26-09-2013 Saat: 20:24)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: furikan konularda tarışma yaratacak-ortamı alevlendirecek cümleler kurmayalım. [ :) ] İfadesini Yeri Geldiğinde 15 Yaşındakide Kullanıyor,30-40 Yaşındaki Adamda.. Şimdi Bunlarda mı Ergen Oluyor.

Laflarınıza Dikkat Edin.

İçinde Azim,İstek Olduğu Zaman Yapamayacağın Şey Yok. Yeterki İste. Tabi Bunu Kanıtlamak İçinde İstediklerini Çizip Paylaşman Gerekir. İlk Başlar Kötü Olsada İleride Süper Bir Grafiker Ortaya Çıkartabilirsin

Edward Kullanmasın Demiyorum Sadece Gerektiği Yerlerde Kullanılsın

Hz.Mevlana

Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
furikan bunu sanamı sorucam şimdi nerde kullanıcam diye? bi git ya nasıl birisin sen cidden yaş kaç merakımdan soruyorm
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping