Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sitenizin Reklamını Her Forum.Blogta Görünsün Pcnin Açık Kalmasına Gerek Yok
Reklamsa Herkesden Özür Diliyorum

Site : http://reklam.koddostu.net

Site size hesap verir çok kolay açılır ve banner kodu verir sitenize eklersiniz {index} sonra sırayla farklı reklamlar cıkar o cıkan reklamlara tıklandıkça bir ön sıraya ilerlersiniz ve 1 ay girmeyin pc ye baya bi hit olmuş olur ziyaretçi geldikçe alexa sıralaması artar ve kaldırmayın reklamı çünkü 5000 tıklanması olan hemen hemen her forumda görünürken 20 Tıklamalı bir hesap Her Yenilemede /F5 'te [Reklamlar Sırayla Çıkar] Birinin forumunda görünme şansı %5 Az gelebilir ama çok fazla hem zamanlı otomotik artıyor benim 10 dakkada 40 oldu

Yani 10 tıklamalı 40 tıklamalıya göre Neyse lafa gerek yok video

23 MB 720 P İzlesenizde bişe kaybetmessiniz

Silmeyin reklamda sayılmaz hiçmi böle şeler olmucak ozaman
Google.com facebook.com da reklam sayılır

İşinize yaradıysa rep verebilirsiniz videoda gayet iyi açıkladım açıklamaya gerek yok aslında siteye giren kolay bir şekilde örenir

Mesela yönetici paneline girince 20 kişi tarafından görüntülenmişse 20 ziyaretçi siteni görmüştür demek buda alexada sıralamaya yarar 20 kişi az da değil yeni forumlar için bu dahada artar ve 100 kişide felan alexa girilebilir otomotik artar bişey yapmanıza gerek yok reklam forumda dursun yeter siz de tıklayıp artırabilirsiniz

azcıkda hitiniz olduysa rep verin

Bu köfteyi de unutmayın Ha İyi Forumlar Ayrıca Güncel Tutan Herkesin Allah Her İşinde Başarı Versin Amin

Not : Eğer Üstlere Koyunca Hiçbirşey Gözükmüyorsa İndex 'te En En Alta Koyun

Forumuma Üye Olanlara Ayrıca Hit Programları Sunmayı Düşünüyorum
Sitem : http://forumhd.10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öyle gözüküyor ama ziyaretçi felan gelmiyo
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kardes adam tikliyor forum aciliyo adam hmn geri kapatiyo omur boyu sitende beklemicekya
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform