Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#Black™ Tema V1
#Black V1 Yapıldı
Örnek Site : desteginiz.10tl.net
Dowland :
Kod:
https://hotfile.com/dl/246651520/f7609aa/23Black_V1-theme_(1).xml.html

Sitemize Üye Olamyı Unutmayın http://webteyim.10tl.net/
Deafult Edittir Başka Edit Değildir Bazı Temalardan Birkaç Alıntı Yaptım
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Lütfen resimler ile tam açıklama yapınız

2- Footerde hiçbi isim yok ve o temayı ben biyerden hatırlıcam edit çektiniz sanırım eğer editse belirtiniz

3- konu başlığında black tema v1 yani tema olduğunu belirtiniz .
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Default tema editlemiş ve güzel olmuş :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bana göre çalıntı düzenleme yapılmıs
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(21-09-2013 Saat: 16:06)MeriCT Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bana göre çalıntı düzenleme yapılmıs

Kardeşim Bilen Biliyor Hadi Birkaç Temadan Alıntı Yaptım Ama Bu Başka Tema Anlamına Gelmiyor
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
peki footere ne demeli _

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(21-09-2013 Saat: 16:06)MeriCT Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bana göre çalıntı düzenleme yapılmıs

Yalan sallama hangı sıteden çalıntı yapmıs utanmadan ıftıra atma adamın emegıne kanıt goster bakayım ??
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Footer Kodunu Düzenlicem
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bunun hepsini kendi yazmadığı gayet açık alıntı yerler var belirtsin o zaman
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Çalıntı niye diyorsun ? Sen sitende html kod kullanınc çalıntı mı oluyor?O zaman sende yap tema da görelim çalmadan
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
MeriCT konuştukça batıyosun kardeşim Tema default edit -_- yani tema yapmak için temanın içindeki herşey sanamı ait olması lazım şimdi mesela posbit footer duyuru kısmı herşey sanamı ait olucak -,-

Hz.Mevlana

Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(21-09-2013 Saat: 16:18)furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
MeriCT konuştukça batıyosun kardeşim Tema default edit -_- yani tema yapmak için temanın içindeki herşey sanamı ait olması lazım şimdi mesela posbit footer duyuru kısmı herşey sanamı ait olucak -,-
Haklısın Kardeşim Footeri Düzenledim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
HardDrinker heryerde karsıma çıkıyorsun tartısmak istemiyorum senle bostan yere post kasma
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(21-09-2013 Saat: 16:18)furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Birşey bildiği yok ki kanka işi gücü dolandırıcılık gecen sıtemden 300 konuyu sıldı şimdi gelmıs yalakalık yapıyor.

Bu temaya çalıntı demesının sebebıde su ;

Adamın sıtesınde admındı bende Black a dedım yalancı bu onu attı benı aldı onun yuzunden dıyor çalıntı çalmak ne bilse bari :)

(21-09-2013 Saat: 16:20)MeriCT Nickli Kullanıcıdan Alıntı: HardDrinker heryerde karsıma çıkıyorsun tartısmak istemiyorum senle bostan yere post kasma

Sana dedım heryerde çıkıcam karşına yaptığın emek hırsızlığı için.Nasılmış daha dur yenı başlıyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
HardDrinker MeriCT Lütfen diyorum Bak Aranızdaki Sorun Neyse Foruma Yansıtmayın özelden çözün sitenizden çözün şöyle şeyler yapmayın . bu sözlü uyarı bidakine rapor ederim ikinizide

Hz.Mevlana

Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(21-09-2013 Saat: 16:24)furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
HardDrinker MeriCT Lütfen diyorum Bak Aranızdaki Sorun Neyse Foruma Yansıtmayın özelden çözün sitenizden çözün şöyle şeyler yapmayın . bu sözlü uyarı bidakine rapor ederim ikinizide

Bu çocuk laftan anlamaz 50 kere yazdım öm den neyse tamam sustum :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Furikan haklısın bu konuyu kapatıyorum istediğini yazabilir artık kimseyi takmiyacağım :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
HardDrinker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Bu temaya çalıntı demesının sebebıde su ;

Adamın sıtesınde admındı bende Black a dedım yalancı bu onu attı benı aldı onun yuzunden dıyor çalıntı çalmak ne bilse bari :)
Doğru Söylüyorsun Siteme Bakın Banladı Hard
Kanıt ; ZjrlC.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Direk Çalıntıdır Diyerek Ortamı Alevlendirecek Cümleler Kurmayın. Eğer Alıntıdır Yazmazsa Diğerlerine Saygısızlık Olur. Şuan Yazılmış ve Sizin(genel olarak) Çalıntı Diye Laf Söylemeniz Olmaz.

Tema Hakkında Görüşüm ;

İlk Temandan Dolayı Birşey Demiyeceğim Fazla. Öneri Olarak Saat,Mybb İconu ve Yeni Konu Aç Olmamış,Footer Eşitlenmeli,Postbit Oldukça Güzel Eline Sağlık,Thead ile Butonlar(yeni konu aç,cevap,düzenle vs.) Uyumsuz Olmuş. son Olarakta İconları Olduğu Gibi Bırakma. Örneğin Şunlar gibi yap off.gif

İlk Teman.Normaldir. Umarım v2'de Biraz Daha İyi,Uyumlu Yaparsın.

Bir Daha MeriCT ve Harddrinker Forumda,Konuda Kavga Eder,Tartışma Çıkarır veya Forum Düzenini bozacak davranışlar sergilerseniz uyarı alacaksınız.

Sözlü Uyarı +1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Link kırıldı, Hotfile kapatıldı. Kilit + Çöp.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping