Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tüm Yöneticilerin Dikkatine !
Exclamation 
Bakıyorum Bazı Yöneticiler Görevlerini Yapmıyor.Görevlerini Yapmayanların Görevi Önümüzdeki 5 Gün İçinde İzlenip Alınacaktır!
  • İsteklere bakmayan grafikerler.
  • destek vermeyen bölüm şefi tema uploaderleri.
  • Genel şef ve üst yöneticiler forumlarıyla ilgilenmeyip üzerlerine düşenlerini yapmayanlar.

Görevleri Alınanlar;

1) Grafikeriz - Grafiker

2) eleqantss - Grafiker

3) Bora™ - Grafiker

4) bahadiriz - Grafiker

4) Şükrü K. - Bölüm Şefi

Görevleri Alınan Adayları;

1) naßi - Grafiker Adayları

2) #Burakk ™ - Grafiker Adayları
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adminim resmen tek Grafiker benim ne olcak o iş?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evt Adminim Yetkı Alıyorlar .Görevlerini Yapmıyorlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim gerekçem hala devam ediyor. İyi forumlar..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adminim benim basvuruma bakarsaniz sevinrim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İşlerinden dolayı forumla fazla ilgilenemeyenler var.Bazı yetkililerin internet sıkıntısı var.Bu kişiler ne olacak ?

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-09-2013 Saat: 21:17)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İşlerinden dolayı forumla fazla ilgilenemeyenler var.Bazı yetkililerin internet sıkıntısı var.Bu kişiler ne olacak ?

O kişilerin zaten konularına bakılır belirli bir duyuru yapılmıştır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-09-2013 Saat: 21:26)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-09-2013 Saat: 21:17)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İşlerinden dolayı forumla fazla ilgilenemeyenler var.Bazı yetkililerin internet sıkıntısı var.Bu kişiler ne olacak ?

O kişilerin zaten konularına bakılır belirli bir duyuru yapılmıştır.
Konu başlığına bakarsan tüm yetkililerin dikkatine yazıyor.Bir hatırlatma olarak yazdım.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
En doğrusunu yapmışsınız adminim çünkü burda bir haksızlık var rütblerini alıyolar sonrada bişey yapmıyolar rütbeleri alındıktan sonra basvuru forumlarını tekrar gözden geçirirseniz sevinirim.

Bende başvuru yapıcam artık zamanının geldiğini düşünüyorum [ grafiker ]
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-09-2013 Saat: 22:02)furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
En doğrusunu yapmışsınız adminim çünkü burda bir haksızlık var rütblerini alıyolar sonrada bişey yapmıyolar rütbeleri alındıktan sonra basvuru forumlarını tekrar gözden geçirirseniz sevinirim.

Bende başvuru yapıcam artık zamanının geldiğini düşünüyorum [ grafiker ]

Böyle Bir Yorumun Yanlış Olduğunu Düşünüyorum. "Rütbelerini Alıyorlar sonrada Birşey Yapmıyorlar" Kelimesi Sanki O Zamana Kadar Çok Çalışmış Rütbeyi Alınca Bir An Bırakmış Gibi Olur. Zaten Gidenler/Görevini Yapmayanlar Kullanıcı Başlıklarına,İmzalarına yada Profillerine Belirtiyorlar Neden Girmediklerini.

İyi Bir Karar Almışsınız Adminim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İş yerimde ki eleman yetersizliğinden dolayı tam gün çalışmaktayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
valla ben geçensene grafikerlik başvurusu yapmıştım aday olmuştum
notlarımdan dolayı girememiştim sonra görevimden alınmıştım ben bu senede başvuru yapacaktım sonra vazgeçtim.yine giremem diye artık seneye :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
TaaRRuz Adminimiz Saolsun Benim Başvurumu Alıcak Uzman Üye Deilim Fakat Ona Söledim Başvurumuda Yolladım Girdiğinde Görüşcez Artıkım :) :) :) Çok Mutluyum Çoook
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
konudan öğrenebilirsin alınan görevleri ve itirazlar yapılabilir.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping