Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
http://forumxd.10tl.net Şikayet
http://forumxd.10tl.net Logoyu İzinsiz Kulanmaktadır. Logo Bana Ayitir. Emek Hırsılzı Yapıp Rank'ta Yapmışlar. İzinsiz Kulanıyorular. Adminler İlgilenin Emek Hırsızlığı Yapıyolar. KONUYU'DA DESTEK.10TL.NET SİLMİŞLERDİR.

Emek Hırsızlı Yapıyorlar Takan Yok ?? İzinsiz Kulanıyor Sitenin Kapanmasını Taleb Ediyorum Site Sahibi Kralon'dur. Destek.10tl.net Üyesi.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Takan Yok Gibi Kelimeler Yanlış Anlaşılmalara Yol Açabilir. Ayrıca Site Sahibine PM Attınız mı ? Eğer ki Sonuç Alamazsanız Direk Admine Mesaj Atmayın. Admin Adayı yada Genel Şef'e Atın, Onlar Uygun Bir Biçimde Gerekirse Admine İletirler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(05-09-2013 Saat: 14:55)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Takan Yok Gibi Kelimeler Yanlış Anlaşılmalara Yol Açabilir. Ayrıca Site Sahibine PM Attınız mı ? Eğer ki Sonuç Alamazsanız Direk Admine Mesaj Atmayın. Admin Adayı yada Genel Şef'e Atın, Onlar Uygun Bir Biçimde Gerekirse Admine İletirler.

Eyw Edward'a Sitede PM Atılmıyor. Sonuçta Emek Hırsızlı Var. Kime PM Atmamı Önerirsin ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yanlış Yönlendirmeyeyim de Time Traveler yada TaaRRuz Admine Atabilirsin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(05-09-2013 Saat: 14:59)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış Yönlendirmeyeyim de Time Traveler yada TaaRRuz Admine Atabilirsin.

Tamam Teşekür Ederim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
neden izin almiyorlarki izin alsalar zaten izin verirsin heralde
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kullanıcı yasaklanmış. Konu kilit.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Özgün Forum - Güncel Paylaşım Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping