Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siteye giriş resmi koyma (Farklı bir sorum olacak)
Merhaba arkadaşlar ben mesela sitemin girişine index koyuyorum üyeler tıklayınca foruma gidiyor ama mesela logoya falan tıklayınca yani ana sayfaya gitmek için tıkladığımızda yine direk index girişine atıyor

forum adresim www.paranormalolaylar.10tl.net bunda denemedim ama daha önce denediklerim de hep öyle oluyordu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İndex kurulumunu portal şablonuna yapın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-09-2013 Saat: 22:42)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İndex kurulumunu portal şablonuna yapın.
Hiç olmadı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
» http://paranormalolaylar.10tl.net/portal.php
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-09-2013 Saat: 23:51)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: » http://paranormalolaylar.10tl.net/portal.php
Kardeşim hiç bir şey olmadı şöyle yaptım Admin Kp - Şablonlar - Tema - Portal Şablonları - Portal - kodu buraya koyuyorum ama olmuyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kodları tamamen değiştirin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-09-2013 Saat: 00:13)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kodları tamamen değiştirin.
Değiştirdim ama üzgünüm olmadı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
%100 Olmalı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yav senin yapıcağın siteyi gece gece töbest bi konunu okuyayım dedim evde tekim altıma edecem one cin min :'(
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-09-2013 Saat: 00:20)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: %100 Olmalı.
Bilmiyorum ama daha sonra tekrar denerim teşekkür ederim :)

(03-09-2013 Saat: 00:35)furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yav senin yapıcağın siteyi gece gece töbest bi konunu okuyayım dedim evde tekim altıma edecem one cin min :'(
Kardeşim seni foruma ben çağırmadım hadi girdin logoda zaten belli veya bölüm isimlerinden onları geçtim forum ismi bile paranormalolaylar belli korku forumu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar olmadı lütfen cevap
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform