Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumuma google gelmiyor :)
Merhaba arkadaşlar benim 2 tane forumum var biri eğlenceli genel forum diğeri dizi fan forumu neyse eğlenceli genel forumumda paylaşım yapıyorum 1 tane konu açsam bile direk google geliyor ama diğer dizi fan forumuma üst üste konu açıyorum diziden kendi çektiğim resimleri koyuyorum google gelmiyor :D forumumu google'a yükledim sizce neden olabilir veya yanlışlıkla bie ayarıyla mı oynadım cevap verirseniz sevinirim :)

Forumlarım 10tl.net dışı değildir buyurun forumunlarım :)
Eğlenceli Genel Forum: www.forumgaf.10tl.net
Dizi Fan Forumum: www.hannibaltr.10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1 - 2 Hafta kadar bekleyin..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-08-2013 Saat: 23:51)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1 - 2 Hafta kadar bekleyin..

Ama ForumGaf forumunu açtığımda direk google'a yükledim ve anında google gelmeye başladı neyse artık bekleyeceğim ama sizlere sormak istedim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Googleye ''Google: Adresinizi Ekleyin'' yazın ilk seçeneğe tıklayın sonra ise urnizi kayıt ettirip 1-2 gün civarı bekleyin.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-08-2013 Saat: 00:32)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Googleye ''Google: Adresinizi Ekleyin'' yazın ilk seçeneğe tıklayın sonra ise urnizi kayıt ettirip 1-2 gün civarı bekleyin.
Zaten yaptım onu ama dediğim gibi gelmiyor 2 kere denedim ama gelmedi :) ForumGaf'ta olmadı böyle bir şey neyse 1-2 gün sonra tekrar eklerim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Iki forumunuz da daha cok yeni sabirli olun. Bu web isleri sabir ister googleye kayit ettirme ile alakasi yok. Ben forumu kayit etmedim ama google sagolsin forumumdan hix ayrilmaz surekli benim forumu gezinir durur. Bende ilk basta helmiyor diye sinirlendim ama forumu surekli guncel tuttum emek verdim. Sadece forumunuzu guncel tutun. Iki forumla ilgilenmek zor. Bir forumun olsun yeter.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-08-2013 Saat: 02:33)DieseL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Iki forumunuz da daha cok yeni sabirli olun. Bu web isleri sabir ister googleye kayit ettirme ile alakasi yok. Ben forumu kayit etmedim ama google sagolsin forumumdan hix ayrilmaz surekli benim forumu gezinir durur. Bende ilk basta helmiyor diye sinirlendim ama forumu surekli guncel tuttum emek verdim. Sadece forumunuzu guncel tutun. Iki forumla ilgilenmek zor. Bir forumun olsun yeter.
Şuanda iki forumumada google geliyor ve 2 farklı forum biri eğlence genel biri dizi fan yani zor olmuyor :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping