Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tek bir dizi forumunda şöyle bir şey yapsam
Merhaba arkadaslar benim sadece tek bir dizi icin acilan forumum var ama ben bu forumun daha geliştirip hit arttırmak için şöyle bir şey düşündüm ama tek bir dizi forumu için güzel olur mu neyse fikrime geleyim ben forumun en altına bir kategori açsam diğer diziler diye farklı dizi yazı bilgileri falan paylaşsam yada diğer diziler yazıp 5 tane alt bölüm eklesem farklı diziler için bu tek bir dizi için açılan forumda güzel olur mu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bazı siteler öyle yapıyor bence öyle yap ;)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
aynen :D
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-08-2013 Saat: 03:18)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bazı siteler öyle yapıyor bence öyle yap ;)

Teşekkür ederim sanırım öyle yapacağım

(22-08-2013 Saat: 03:26)furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: aynen :D

Teşekkür ederim cevabın için :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kesinlikle öyle yaparsan daha iyi olur...zaten sen forumunda asıl paylaştığın dizi dışında başka dizi paylaşımı yaparsan diğer diziler adlı kategori açmak en iyisi..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-08-2013 Saat: 14:04)Rutin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: kesinlikle öyle yaparsan daha iyi olur...zaten sen forumunda asıl paylaştığın dizi dışında başka dizi paylaşımı yaparsan diğer diziler adlı kategori açmak en iyisi..
Şuanda HANNİBALTR KAFE diye bir kategori var forumda orada işte konu dışı, sinema dünyası vs şeyler var birde Diğer Diziler diye bölüm açıp alt forum ekledim 4 tane sevilen dizinin güzel oldu :)

Merak edenler için forum adresim: www.hannibaltr.10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping