Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] İnternet Bağlantı Sorunu?
Merhabalar..konuyu açacak kategori bulamayınca bende bu bölüme konuyu açtım.. Doping Adsl Kullanıyorum...Bağlantımda ciddi bir sorun var...Modemdeki gerekli tüm ışıklar yanmasına rağmen bağlantı gelmiyor..Modemi resetleyince bağlantı geliyor..Bazen defalarca modemi resetlemek zounda kalıyorum.....Bağlantım kopunca yada elektrik gidince her seferinde modemin fişini çekmek zorunda kalıyorum..Acaba sorun ne olabilir.....Ne yapmalıyım...Yadımlarınız için şimdiden teşekkurler.bilgi ve önerilerinizi bekliyorum...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
-Başka Bir Modemle Deneyin
-Modem Bağlantıları Düzgün Olarak Yansıtmıyorsa, Bağlantılarda Yine Bir Problem Olabilir.
Mesela Diyelim Splitter'da Bir Giriş Bozuldu. Ama Modemde 4 Işık Birden Yanıyor.
Yani Diyeceğim O Ki , Bağlantıyı Yeni Bir Modemle Denediğinizde Yine Aynı Sorunlarla Karşılaşabilirsiniz Ancak ;
Bu Kez Modemdeki Işıkların Sabit Olarak 4'ü Birden Yanmıyacaktır. Buda Sorununuzun Çözümünü Kolaylaştırıcaktır.
-Ethernet Ve DSL Kablosunu Değiştirip Dene
-Sinyal Gelmiyorsa Senden Değil Santral,Kablolar Veya Kablolardaki Eklerden Olabilir Eğer Sorun Düzelmezse İnternetin Ttnet ise Smile ise vb Hangisiyse Onu Arayıp Hata bildirimi Yap
Tema Yükleme Hakkında Tema Yükleyemeyenler Baksınlar 

- Mybb Manşet Eklentisi %80 Tamamlandı...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
öncelikle cevaplarınız için tşkler...şöyle sölim..başka bir modemle denedim ancak sonuç yine değişmedi..yani modem kesin olarak sorunsuz....splitter ayırıcıyı zaten baştan beri kullanmıyorum..direk olarak bağlı...mesela tüm ışıklar yanıo ama bağlantı yok..modem cd sini tekrar kurduktan sonra bağlantı anında geliyor...
nasıl oluo bilmıom ama sanki sistem kayıtlı kalmıyor...lan ayarları ip kaydetmiyor sanki...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping