Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaslar farkli bir sorum olacak
Merhaba arkadaslar simdi ben siteme dizi bolumleri eklemek istiyorum ama nasil ekleyecegimi bilmiyorum ben dizinin bolumlerini indirdim ama bunu nasil foruma eklerim veya bir internet sitesinden foruma koyarim ve baska bir sorum ben bir tek dizimag sitesini kullaniyorum acaba oradan sadece bir dizsinin bolumlerini kaynak belirtip foruma koysam bir problem olur mu sadece bir dizinin bolumlerini koyacagim bu 2 soruma cevap veren arkadaslara ck tesekkur ederim +rep
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar eminim forumda bilen lütfen yardım ya da dizi siteleri sitelerine dizi eklemek için dizileri nereye upload edip ekliyorlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2.sorunun cevabını veriyim sorun çıkmaz kardeşim :)

1.sorunu tam anlamadım :D

(21-08-2013 Saat: 02:34)ppphhh Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar eminim forumda bilen lütfen yardım ya da dizi siteleri sitelerine dizi eklemek için dizileri nereye upload edip ekliyorlar

onlar farklı site kullanıyor MyBB altyapısıyla zor ama youtube codu filan yapabilirsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-08-2013 Saat: 09:34)CrazyTürk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 2.sorunun cevabını veriyim sorun çıkmaz kardeşim :)

1.sorunu tam anlamadım :D

(21-08-2013 Saat: 02:34)ppphhh Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar eminim forumda bilen lütfen yardım ya da dizi siteleri sitelerine dizi eklemek için dizileri nereye upload edip ekliyorlar

onlar farklı site kullanıyor MyBB altyapısıyla zor ama youtube codu filan yapabilirsin
2.Sorunun cevabı için teşekkür ederim :) kusura bakma düzgün yazmamışım mesela dizimag sitesine dizi yüklüyor ya bende onun gibi yükleyebilir miyim yoksa benim sadece youtube yükleme imkanım mı var youtube yüklemek istemiyorum çoğu videoyu telif hakkı nedeniyle kaldırıyor bu sorun olmasa youtube a yüklerim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping