Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] Yardim Ltf
Merhaba Arkadaslar Benim Sorunum Ben Bir Avatar Koyuyorum Bir Sure Sonra Avatar Otomatikmen 10Tl.Net In Diger Forumlarindan Avatar Oluyor Su An Bu Var :

avatar_1.jpg?dateline=1376766445

Bir Ara Popcu Kiz Ve Ustunde Clgfrm Theclg Yazan Vardi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
imgur gibi sitelerden resmi upload edip deneyin.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet bu sorun bendede var 2 admin hesabım var birinin sürekli avatarı değişyo ötekinin avatarı belli bir zaaman sonra yok oluyo.Ben bunu şeyle ilişkilendirdim her psotbitle oynadığında değşiyo diye düşünüp hiç size sormamıştım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Avatar sorunu diye arama yapın.Daha önce de bu sorun vardı. Avatarınızı bir upload sitesine upload edin ve url ile yükleyin.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hizli resim iyi degilmi resim yine kendiliginden degisip ejderha olmus
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
diğer admine bu konuyu bildirin.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping