Konuyu Oyla:
  • Toplam: 4 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neden destek yok?
neden bu sitede destek yok ya yetkililere bana rank duzedin diyorum hic kimse bakmiyor bile
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1) Rank yapmak kolay değil hemen 2 dakikada yapılmıyor uzun iş ve insanı üşendiriyor.
2) Destek.10tl.net eskisi gibi bi konu yazarsın 10 cevap gelir gibi değil. Hit'i düştü. Üyelerin banlanması vs. artık üyeler azaldı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu Konu Milyonlarca Açıldı.
Demekki Yardım Etmek İsteyen Yok Yada Yeterli Yetkili Yok
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rankmı istiyorsunuz ? yoksa rank yapımını istiyorsunuz ? rank istiyorsanız malesef grafikerlerin çok destek verdiğini göremedim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rank dışında logo,imza istesen kolay. Rank çok uzun iş
+ ONUR kardeşim ben her logo istek, imza, banner istek olduğunda yapıyorum. Teşekkür bile etmiyorlar ama genede yapıyorum. Bir kere rank yapmayı sevmiyorum-uz diye mi suçlu oluyoruz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2013 Saat: 19:55)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1) Rank yapmak kolay değil hemen 2 dakikada yapılmıyor uzun iş ve insanı üşendiriyor.
2) Destek.10tl.net eskisi gibi bi konu yazarsın 10 cevap gelir gibi değil. Hit'i düştü. Üyelerin banlanması vs. artık üyeler azaldı.

Helper üşeneceksen neden bu rütbeyi aldınki ? ben grafikerken hemen yapabiliyordum ve görevim olduğu için üşenmiyordum eğer üşeniyorsan neden başka rütbe almadınki ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2013 Saat: 19:55)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1) Rank yapmak kolay değil hemen 2 dakikada yapılmıyor uzun iş ve insanı üşendiriyor.
Üşendiriyor ne demek ?Bu senin görevin o yetkiyi aldıysan görevinide yapmak zorundasın ve ben senin şimdiye kadar üyelere grafik konusunda yardım ettiğini hiç görmedim.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
siz grafiker degilmisiniz arkadas bu da destek forumu degil mi arkadas o zaman uyelere destek vermek zorundasiniz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
OnLine bir inceler misin kardeşim üyelerin isteklerini bakalım etmiş miyim etmemiş miyim? Görmeden konuşmayın lütfen :/
Onur son mesaja bak.

Ben sadece düşüncemi söyledim. Rank yapmak beni yoruyor. Ben ondan yapmıyorum ama diğer Grafikerlerede karışmıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
usendirioyrmus usendiriyorsa neden bu rutbedesin?

arkadas beni ilgilendirmez grafikerseniz yapmak zorundasiniz taleb adiyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2013 Saat: 20:02)Seth123 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: usendirioyrmus usendiriyorsa neden bu rutbedesin?

arkadas beni ilgilendirmez grafikerseniz yapmak zorundasiniz taleb adiyorum

Kardşeim İnşallah Bu Sorun Düzelcek Öneri Konusunu Açtım.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tesekkur ederim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2013 Saat: 20:05)Seth123 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: tesekkur ederim

Görevimiz Yapmak Zorundayız.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2013 Saat: 20:01)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: OnLine bir inceler misin kardeşim üyelerin isteklerini bakalım etmiş miyim etmemiş miyim? Görmeden konuşmayın lütfen :/
Onur son mesaja bak.

Ben sadece düşüncemi söyledim. Rank yapmak beni yoruyor. Ben ondan yapmıyorum ama diğer Grafikerlerede karışmıyorum.

Rank yapmaktan üşeniyosan kendine bir kaç tane rank hazırla psd al isteklere göre editlersin bundan basiti ne olabilir ki ?

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
uye haklari diye bisey var boyle yaparsaniz hitler duser tabi uyeler memnun degil Allah Allah ha bu arada konu yalnizca senden gitmiyor tum grafikerlerin hepsi useniyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tamam arkadaşlar artık durun Seth123 bana istediğin rankları söyle yaparım.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

ZigiTechss Genel Forum -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping