Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10tl.net Kapanır mı
Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ki 10tl.net dışında başka bedava forum açmayı sağlayan kaynaklar var (Şuana denediklerim arasında gerek destek gerek forumların güzelliği açısından 10tl.net en iyisi) bu kaynaklardan bazıları kapanıyor ve açılan forumlar verilen emekler boşa gidiyor bildiğim kadarıyla 10tl.net uzun zamandır açık olan bir kaynak (Geçen sene falan 1 forumum daha vardı) sanırım hatta 2-3 senelik forumlar var neyse 10tl.net diğer kaynaklar gibi kapanır mı yoksa son gaz böyle devam eder mi (Kapanmasını vs hiç istemem) bu soru geçen seneden beri aklımda 1-2 kişiye ö.m ile sormuştum kapanmaz demişti birde size sorayım dedim kapanır mı yoksa böyle devam eder mi (Gerçekten çok güzel bir kaynak gerek forumlar gerek destek umarım kapanmaz ve devam eder)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10tl.net siteleri adminleri ve üyeleri bırakırsa bomboş olursa silinir boş yer kaplamasın diye.
10tl.net'de kapanmaz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence Kapatmazlar.
Yani Eğer Kapatırlarsa Senin Dediğin Gibi Onca Emek Boşa gitmiş Olucak

(12-08-2013 Saat: 19:34)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10tl.net siteleri adminleri ve üyeleri bırakırsa bomboş olursa silinir boş yer kaplamasın diye.

10tl.net'i Diyor Forumları Demiyor.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2013 Saat: 19:34)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10tl.net siteleri adminleri ve üyeleri bırakırsa bomboş olursa silinir boş yer kaplamasın diye.

Onu biliyorum ama benim demek istediğim diğer bazı forum kaynakları bir anda kapanıyor yani tamamen forum açma kaynağı falanda kapanıyor bu olay 10tl.net için geçerli değildir değil mi çok iyi bir kaynak Teşekkür Ediyorum 10tl.net ekibine
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kolay Kolay Kapanacağını Sanmıyorum. 10TL.NET oldukça büyük bir topluluk. (Eğerki yanlışlık yoksa) ;
Forum sayısı: 38628
Kullanıcı sayısı: 329909
Konu sayısı: 385251
Cevap sayısı: 333617

Yanlışlık Yok İse Oldukça Büyük Bir Forum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kapanmaz diye umuyorum kapanması için bir neden göremiyorum ama kesin bir cevap vermek zor tam yetkili kişi daha iyi cevaplar bence :)

ona öm yoruyla sorabilirsin çünkü ondan başka alacağın cevabın pek doğru olacağını sanmıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Büyük ihtimalle kapanmaz ancak tam olarakda bilgim yok ama kaç senedir vardı 10tl.net kapancağını sanmıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hepinize cevabınız için teşekkür ederim size sormamın nedeni belli bir süre bu forumda olmanız az çok bilginiz olması ve benimde düşüncem kapanmaz çünkü gerçekten büyük bir kaynak bazen internette bir şey ararken 10tl.net forumlarına rastlıyorum hemde uzun zamandır olan bir kaynak kolay kolay kapanmaz diye düşünüyorum ama merak işte size sorayım dedim birde :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet sonradan görüp düzelttim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beyler Kısaca Açıklayacağım

destek.10tl.net

Adamlar Bunca Emek Verip destek.10tl.net vb destek silere açmış şuan baktığıma göre ;

Forum sayısı: 38630
Kullanıcı sayısı: 329922
Konu sayısı: 385268
Cevap sayısı: 333617
(2013-08-12 19:05:02)

Bunca Emek Boşa Gitsin İsterlemi ? İstemezler. Ama 1 Paralarını Nasıl Kazanacaklar Biz Yan Gelip Yatıyoruz.2 Bir Aksilip Olur Mesela Yapımcının Birisi Borca Batarsa Kapanabilir.

10tl.net Forumları Kapanır Mı ?

Mesela Örnek Olarak Kapanmış Bir Site Olarak hilearsivim.10tl.net Nedeni Olarak Tahminim Siteyi Başka Bir Alan Adına Yönlendirmesi Olmuş.Peki Neden Kapanır Durduk Yere Kapanmaz Ya :D Warez Paylaşmayınız.. Warez Ne Dediyseniz : Paralı Programları Parasız Yapanların Paylaştığı Programları Paylaşmayınız.Küfür Felan Yazmayınız Yazanların Yazdığını Silerek Üyeliğini Siliniz.( Kendinize Kalmış Birşey)Forum'unuzu .TK ' tan Başka Alan Adına Yönlendirmeyiniz. .TK Nasıl Yaparım Derseniz http://www.dot.tk/tr/index.html Bedava Mı Derseniz Bedava Facebook İle Üye Olunuz Olmadığınız Taktirde Alan Adınızı Güncelleyemezsiniz.

Daha Yazmayacağım Fazla Uzadı :D

Beklerim Herkesi BilgiArsivim.TK
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping