Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar sorumu cevaplar mısınız :)
Merhaba arkadaşlar öncelikle size Teşekkür ederim her türlü yardım konuma mesaj attınız yardım ettiniz ve Özür dilerim belki sorularımın bazıları gereksizdi size göre ama cidden amacım boş konu açmak değildi böyle uzun bir yazı yazmayı planlıyordum ama paylaşılacak bölümü bilmiyordum bende bu konumda kısaca yazayım dedim :) Teşekkür ve Özür diledikten sonra soruma geçeyim :)

Merhaba arkadaşlar ben forumum da Html Kodlar kategorisi açtım ve Html Kodlar bölümü ekledim bana kalırsa bu tek başına yeterli olmadı şey düşündüm bende 10tl.net Domain Ve Genel Destek içeriğini de gerekli bölümler ekleyeceğim böylelikle güzel ve yardımcı bir bölüm olmuş olur şimdi size ben buradan (Destek forumu) destek yazılarını falan paylaşsam (Kaynak belirtip) sizin için sorun olur mu bilerek Adminlere özel mesaj atmadım hem çabuk cevap gelmeyebilirdi hemde çoğu konuları da sizler açıyorsunuz bu soruyu sizlere sorup izin almak istedim Teşekkür Ederim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
şimdi destekforum admininden izin almanı öneririm

Kendi forumunda (burda değil ) 10tl.net dışı destek verebilirsin
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2013 Saat: 00:50)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: şimdi destekforum admininden izin almanı öneririm

Kendi forumunda (burda değil ) 10tl.net dışı destek verebilirsin

Peki teşekkür ederim bir admine özel mesaj atayım :) yada forumum da sadece Html Kodlar bölümü kalsın :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin izin vermiştir Teşekkür Ederim
Açılması düşünülen bölümler

FORUMGAF 10TL.NET YARDIM
10Tl.net Hakkında Genel
10Tl.net Hakkında Sorularınız - Sorunlarınız
10Tl.net Temalar
Genel Html Kodları

Böyle 3 bölümlük yardım bilgilendirme yazılarının olacağı bölüm düşündüm zaten html kodları genel olarak her türlü forum için olacak böyle forumda 10tl.net için küçük bir yardım bölümü olacak :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping