Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sitemde Bana Mesaj Gelmiyor.
r17gn.png

Arkadaşlar gelen kutum böyle.Biri bana mesaj gönderdimi gelmiyor ama ben gönderince gidiyor.Bende anlamadım ilk defa böyle oldu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aynı konuda 3. ye açıyorsun...

Kod:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=42221&pid=248691#pid248691
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Cevap vermiyolarki.Güncel yazıncada yorumun altına gidiyor.Ama siz cevap vermişssiniz gormedım teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2013 Saat: 15:42)HardDrinker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cevap vermiyolarki.Güncel yazıncada yorumun altına gidiyor.Ama siz cevap vermişssiniz gormedım teşekkürler.

Bir konu açarsın 1 gün boyunca hiç mi cevap alamadın.En alttaki hiyerarşiye uyarak Bölüm şeflerinden birisine Ö.M. atarsın.Çözemezse GŞ-Adaylar ile görüşürsün.Oda çözemezse Genel Şef daha sonra Admin Adayı ve en son bizde çözemezsek admine zaten yönlendiririz sizi.Bundan böyle hiyerarşiyi takip etmeye özen gösterin.Saygılar..
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler de sorun hala devam ediyor.Tek bende oluyor diğer kişilere mesaj gidiyor tek bana mesaj gelmiyor sitede.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2013 Saat: 15:47)HardDrinker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler de sorun hala devam ediyor.Tek bende oluyor diğer kişilere mesaj gidiyor tek bana mesaj gelmiyor sitede.

Yeni bir admin hesabı açıp ondada aynı sorunu gözlemlerseniz, yazın buraya tekrar.
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
AdminKp » Kullanıcılar&Gruplar » Kendi Profiliniz » Hesap Ayarları » Diğer kullanıcılardan özel mesaj al » Isaretleyin » Kaydet.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2013 Saat: 15:51)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: AdminKp » Kullanıcılar&Gruplar » Kendi Profiliniz » Hesap Ayarları » Diğer kullanıcılardan özel mesaj al » Isaretleyin » Kaydet.

Zaten işaretli ve gelmiyor yine.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kullanıcı Paneli >> Seçenekleri Düzenle >> Diğer kullanıcılardan özel mesaj al.
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2013 Saat: 16:02)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kullanıcı Paneli >> Seçenekleri Düzenle >> Diğer kullanıcılardan özel mesaj al.

Oda yapılı.Sorun ne bende anlamadım admine mesaj attım ama geri cevap vermedi.

Bi ara site silinmiş geri yuklenırkenmı boyle oldu bende anlamış değilim.Sitede tek sorun benim hesabımda
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2013 Saat: 16:02)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kullanıcı Paneli >> Seçenekleri Düzenle >> Diğer kullanıcılardan özel mesaj al.

Yine olmadı hocam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-08-2013 Saat: 22:42)HardDrinker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Yine olmadı hocam

admin nikli admin ile iletişip kurup durumu anlatan bir mesaj yazın.Konu linkide verebilir verilen cevapların aynısını tekrar almamayı sağlayabilirsiniz.
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam attım ÖM.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü: