Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yardım Lütfen.!!! Bakın
Arkadaşlar Ben forumumda kayıt linki çalışıyormu diye deniyim dedim baktım sayfa bulanamadı diyor yardım edermisiniz.??
Resim:
nemli.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle benim yaptığım temayı kullandığınız için teşekkürler..!

Sorunuza gelince Admin CP > Şablon & Stiller > Kullandığınız Temayı Seçiniz > Header Şablonları > header_welcomeblock_guest > orada link yeri vardır araştırınız bulamazsanız bildirin ben bakarım :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ana Sayfadaki kayıt linki bu bağlantıya gider .

Kod:
http://helllife.org/member.php?action=register

Senin O Bağlantı Yerine Şunu Koyman Lazım.

Kod:
http://forumoyun.10tl.net/member.php?action=register

oda büyük ihtimal header dan yapılır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İşte benim dediğim yolları izlerse linki koyucak yeri bulabilir :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
sorun halledildi ve konu başlığını değiştirin. Bir dahakine sözlü uyarı yok. Konu Kilit+++
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

500000 -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping