Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10TL.NET Gazetesini Üstlenmek İstiyorum..
Sadece 1 tane gazete çıkarılmıştı ben çıkarılan gazeteyi beğenmemiştim görüntü kalitesi kötüydü.
Gazeteyi şuan alan kişilere benim önerim programlardan flash tabanlı yapmasınlar.

Gazete 10 sayfa olacaksa photoshopdan hazırlayın 10 sayfa haberleri yazın ve sonra o sayfaları resim upload sitesinden yükleyin.

Gazete haline getirmek için javascript kullanılabilir.Büyük bi ekran ve altta 1.sayfa 2.sayfa .... numaralar.Alttan hangi sayfaya tıklarsak büyük ekranda o açılacak.Benim önerim budur.Javascrpiti ben oluşturabilirim.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben çok sağde birşey düşünüyordum aslında, ama şu an anlık bilgisayarım yok. Roks ne yapar bilemiyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(14-08-2013 Saat: 13:42)Lanever Nickli Kullanıcıdan Alıntı: furkomm gecsin zaten yapmiyor roks arkadas

Gazete olayını çok küçümsüyorsunuz ve çok kolay bir iş zahnediyorsunuz ltüfen böyle zahnetmeyin ben 1. gazeteyi çıkartabilmek için uğraştım 2. sayıda ekip uğraşmadı söyledim ettim ama yapan yok ayrıca şuan sizede açıklama yapamk zorunda değilim adminlere istenirse yaparım..

(14-08-2013 Saat: 21:30)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben çok sağde birşey düşünüyordum aslında, ama şu an anlık bilgisayarım yok. Roks ne yapar bilemiyorum.

Ekibi kurmayı sana bırakıyorum güvendiğin,işi yapıcak bırakmıcak kişileri seçmeni istiyorum ben görevleri dağıtırım sen toparlarsın uygunmu?

(14-08-2013 Saat: 20:45)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sadece 1 tane gazete çıkarılmıştı ben çıkarılan gazeteyi beğenmemiştim görüntü kalitesi kötüydü.
Gazeteyi şuan alan kişilere benim önerim programlardan flash tabanlı yapmasınlar.

Gazete 10 sayfa olacaksa photoshopdan hazırlayın 10 sayfa haberleri yazın ve sonra o sayfaları resim upload sitesinden yükleyin.

Gazete haline getirmek için javascript kullanılabilir.Büyük bi ekran ve altta 1.sayfa 2.sayfa .... numaralar.Alttan hangi sayfaya tıklarsak büyük ekranda o açılacak.Benim önerim budur.Javascrpiti ben oluşturabilirim.

bi önceki arkadaşada dediğim gibi gazete işi çok kolay bir iş değildir ve bunu yapmak en az 3-4 gün alır 4 günü aldı diyelim geri kaldı 3 gün 3 günde görevleri toplayabilecekmiyiz bence tahmin ediyorum ki hayır.

-------------------------------------------------------------

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
PGM
Teşekkür verenler:
Yazdığımı okumadan yorum yapıyosun.Yorumumu dikkatli oku.Ben kolay iş demedim ama 4-5 ayda 1 gazete işin cıvıklığını gösterir.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben uzatmayın dedikçe herkes tersini yapıyor...
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bn kendi adıma özür diliyorum, konu kilitlenmiştir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping