Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Professional Rank ( Rütbe) Çalışması Secure v.1
Merhaba Arkadaşlar 10tl.net Destek formuma Blackevo4 Temasını Kurmayı Düşünüyorum Ve Temaya Uygun Ranklar Yapmaya Çalıştım
Nasıl Olmuş Temaya Uyarmı Görüşleri Belirtirseniz Sevinirim. Skarz

skarz.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rankları senmi hazırladın eğer öyleyse güzel yapmışsın :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-12-2011 Saat: 18:49)Apacikinq Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Rankları senmi hazırladın eğer öyleyse güzel yapmışsın :)

evet herşey sıfırdan photosop Cs5 te yapılmıştır
reklam olmassa Deviantart Sayfam: 4sk.deviantart.com adresinden tasarımlarımı takip edebilirsiniz..

begendigine sevindim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Grafikerlik başvurusu yapmanızı tavsiye ederim ama mesaj sayınız düşük :)
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
evet olabilir aslında mesaj sayım çogalınca başvuru yapmam lazım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gerçekten harika yapmışsın :D rsmalee'e rakip geliyor sanırsam :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-12-2011 Saat: 20:41)Lucian Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gerçekten harika yapmışsın :D rsmalee'e rakip geliyor sanırsam :D

Rsmalee şimdiden kendini geliştir ranklara bak la :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
arkadaşlar bu yarım saatte can sıkıntısına yaptıgım bir çalışmadır
Daha pro tasarımlarda görüşecegiz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bana bir imza yaparmısın Apacikinq yazan ama pro'ca yap :D

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok Güzel bir çalışma :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güzelmiş.....çok iyi tasarım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-12-2011 Saat: 20:56)Apacikinq Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bana bir imza yaparmısın Apacikinq yazan ama pro'ca yap :D

şuan dışardayım eve gidince yaparım ama lütfen başka kimse istek yapmasın forumla ugraşıyorum başım agrıyor..
(13-12-2011 Saat: 20:56)Apacikinq Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bana bir imza yaparmısın Apacikinq yazan ama pro'ca yap :D

şuan dışardayım eve gidince yaparım ama lütfen başka kimse istek yapmasın forumla ugraşıyorum başım agrıyor..

ayrıca begendiginize sevindim arkadaşlar ..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

eXpertBoss -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping