Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sizce ??
Beyler yakında forum açıcam host alıp . sabahtan beri düşünüyorum bir şey bulamadım.Tavsiyeleriniz var mı ?? şöyle güzel birşeyler. ???
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her şeyle ilgili aç daha iyi mesela eğer öyle açıcaksan transformice bölümü aç ben o bölümle ilgilenirim tabi diğer bölümlerde ilgilenirim :D
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-12-2011 Saat: 20:08)Lucian Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beyler yakında forum açıcam host alıp . sabahtan beri düşünüyorum bir şey bulamadım.Tavsiyeleriniz var mı ?? şöyle güzel birşeyler. ???

Hostlu sitelerinize destek vermiyoruz. Reklam yapim demeyin sonra banlanırsınız, şimdiden söyliyim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:Hostlu sitelerinize destek vermiyoruz. Reklam yapim demeyin sonra banlanırsınız, şimdiden söyliyim.

Reklam yapmıcam zaten banlanacağımı biliyorum.Sadece ismi ne olsun tavsiye...

-------------------------------------------

Alıntı:Her şeyle ilgili aç daha iyi mesela eğer öyle açıcaksan transformice bölümü aç ben o bölümle ilgilenirim tabi diğer bölümlerde ilgilenirim :D

:D Sağol da sadece isim istiyorum :D Daha önümüzde uzun bir zaman var...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oyunla ilgili forum kuracaksan benden öneri alma sakın. Zaten oyunlarla ilgili forumlar çoğaldı. Geleceğini düşün, kendine bir yol çiz. Hayatını yaşayabileceğin bir meslek ve kazancın olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-12-2011 Saat: 21:37)Teknolojik Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oyunla ilgili forum kuracaksan benden öneri alma sakın. Zaten oyunlarla ilgili forumlar çoğaldı. Geleceğini düşün, kendine bir yol çiz. Hayatını yaşayabileceğin bir meslek ve kazancın olsun.

Yok yok öyle bir düşüncem yok zaten :D yani metin2 ile ilgili olabilir veya başka türlü birşey açmayı planlıyorum...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-12-2011 Saat: 22:51)Lucian Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-12-2011 Saat: 21:37)Teknolojik Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oyunla ilgili forum kuracaksan benden öneri alma sakın. Zaten oyunlarla ilgili forumlar çoğaldı. Geleceğini düşün, kendine bir yol çiz. Hayatını yaşayabileceğin bir meslek ve kazancın olsun.

Yok yok öyle bir düşüncem yok zaten :D yani metin2 ile ilgili olabilir veya başka türlü birşey açmayı planlıyorum...

online oynamayanlarada hitap edin yahu biraz mesela ben :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oyunlarla ilgili öneri isteme demiştim benim açımdan ama aklın yine oyunlarda.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:Oyunlarla ilgili öneri isteme demiştim benim açımdan ama aklın yine oyunlarda.

:) Ne açmamı önerirsin peki ? genel forum olursa doldurması zor olur...Başka ilgi çekecek bir forum aklıma gelmiyor...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kendi Fikimce ya bilim ve teknoloji içeren bir forum yada dersler-sınavlar olabilir...sınav derken tüm alanlarda....yada bunların dışında olsun dersen tavsiyem film-müzik ikisinide barındıran bir forum yapabilirsin...aslında forum açarken nasıl bir forum olacağına dair bence baya düşünmek lazım....ayrıntılı olarak düşünülürse çok farklı fikirlerde ortaya çıkabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"Geleceğini düşün" demiştim. Ne demek olduğunu sen daha iyi bilirsin. Oyun sana bir yarar getirir mi?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hitim çok olsun güncel kişiler olsun diyorsan online oyun ,hack sitesi kurmanı tavsiye ederim doğru zamanlama doğru konu bu :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:D Hack'e tamamen karşıyım :P Yok öyle birşeyler istemiyorum..;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping