Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanırım Bu İş Bitti
Star 
cardozo-bugun-f-bahce-de-3484128.Jpeg

CARDOZO BUGÜN F.BAHÇE'DE
Paraguaylı’nın “Ya F.Bahçe ya F.Bahçe” resti işe yaradı ve Benfica 12 milyon Euro bonservisi kabul etti. Menajeri dün İstanbul’da yönetimle masaya oturdu, müjdeyi ise “24 saate açıklanır” diyen Kiğılı verdi

F.Bahçe'nin Oscar Cardozo için sürdürdüğü temaslar hem boyut hem de ülke değiştirerek Türkiye’ye taşındı. Sarı-lacivertlilerin Avrupa kupalarında yer alacağının müjdesini almasının ardından başkan Aziz Yıldırım da taraftarına Cardozo’nun transferini duyurmak isterken, Portekizli hummalı bir şekilde sürdürülen temaslar yaşanan birçok sıkıntıya rağmen mutlu sonla tamamlandı. Günlerdir süren pazarlıklarda önce idari menajer Hasan Çetinkaya ile Ahmet Bulut daha sonra ise Bulut’un yürüttüğü görüşmelerde taraflar 12 milyon Euro bonservis konusunda anlaştı. Avrupa kupalarında elde edilecek başarılara göre F.Bahçe, Benfica’ya 2 milyon civarında bonus da ödeyecek ve rakam 14 milyon Euro’ya ulaşacak.

BENFICA’YLA?GEMİLERİ?YAKTI

15 milyon Euro’dan geri adım atmayan Portekiz ekibinin sarı-lacivertlilerin şartlarını kabul etmesinde hocası Jorge Jesus ile arası bozuk olan ve kampa götürülmeyen Paraguaylı golcünün kulübe “Ya F.Bahçe ya F.Bahçe. Beni bırakın” restinin de payı büyük. Ana para konusunda uzlaşma sağlanmasının ardından Benfica’nın 12 milyon Euro’nun yarısını peşin olarak istemesi yeni bir kriz yarattı ancak bu da başkanın yanı sıra F.Bahçeli iş adamları Ali Koç, Ferit Şahenk ve Nihat Özdemir’in ceplerinden kişi başı 1.5 milyon Euro vermesiyle çözüldü.

MENAJERİ?KULÜBE?GİTTİ

Portekiz ekibinin ikna edilmesinin ardından Cardozo’nun menajeri Pedro Aldave, Ahmet Bulut ile birlikte İstanbul’a geldi ve dün kulüp binasında yöneticilerle biraraya geldi. Paraguaylı oyuncuya ödenecek para ve diğer detayların halledilmesinin ardından kulübün transferi duyurması beklenirken, taraftarı heyecanlandıracak açıklama kulübün 2 numarası Abdullah Kiğılı’dan geldi.
Kiğılı dün öğlen yaptığı açıklamada “Oscar Cardozo’nun transferi 24 saat içinde açıklanacak. Görüşmeler sürüyor. Ufak pürüzler kaldı. Onlar da çözülmek üzere” derken, transferin an meselesi olduğunu ifade etti.

BİR GÖRÜŞ
ERCAN TANER: Oscar 20 golü rahat geçer!

"CARDOZO benim Türkiye’de görmeyi özlediğim santrforlardan. Çerçeve golcüsü, kendisini iki defa seyrettiğim için de ne yaptığını çok iyi biliyorum. Futbol stratejisinde baskı olan bir takımın forveti olursa rahatlıkla bir sezonda 20 golün üstüne çıkar. Türkiye’ye gelen Mario Jardel çok golcüydü ancak günümüz futbolunda zor oynardı, Cardozo ise tam ideal bir santrfor.
ÇOK İHTİYAÇ VAR
SANTA Cruz’dan da daha iyi bir golcü olduğunu geçen yıllar içersinde gösterdi. Bire birde etkili, dönüşleri mükemmel, soğukkanlı, attığı penaltılarda hiç stres yaşamıyor. Bir futbolsever olarak ben kendisinin hayranıyım. F.Bahçe’nin izlediğim hazırlık maçlarında Cardozo’ya ihtiyacı olduğuna bir kez daha karar verdim. Bu tamamen benim düşüncemdir.
ŞUNU da belirteyim; Benfica ve Porto’dan oyuncu olmak her zaman çok zordur. Bu kulüpler son dakikaya kadar yüksek bonserviste hep ısrar ederler. Türkiye’ye gelirse onun gibi olmak isteyen genç oyuncuların da ondan çok şeyler öğreneceğine eminim."
Kaynak : Milliyet
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forma yakışmış :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
benfica forması bence daha iyiydi :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
vayy sonunda :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@rayray : Sarı Lacivert Ondandır.
@ripbyrustavi02 : İstersen Alayım Sana Benfica Forması :)
@Techno : Evet Geç Oldu Güç Oldu ama Bizim Oldu :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping