Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drogba Ve Sneijder'in Yeni Forma Numaraları
Galatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Melo yeni sezonda 3 numaralı formayı giyeceğini açıkladı. Brezilyalı yıldız 10 numarayı ise Sneijder'e verdiğini söyledi.

3 numaralı formayı giyecek
Geride kalan iki sezonda terlettiği 10 numaralı formanın yeni sezonda Hollandalı takım arkadaşı Wesley Sneijder'in giyeceğini, kendisinin de 3 numaralı formayı taşıyacağını anlatan Melo, şu ifadeleri kullandı:

"Buraya geldiğim zaman 4 numaralı formayı giyiyordum. Burada 10 numara boşta olunca, onunla kariyerime devam ettim. Hangi numara ile mücadele ettiğim benim için çok fazla önemli değil. 10 numara takıntım kesinlikle olmadı. Wesley Sneijder gibi 10 numarayı gerçekten çok iyi tanıtan, çok iyi taşıyan ve tabiri caizse parlatan bir oyuncu var elimizde. Geçen sezon biliyorsunuz talihsiz bir sakatlık yaşadı, belli bir dönem oynamadı. Bu sene takım olarak ondan çok şey bekliyoruz. Takımın liderlerinden biri olarak gerçekten ondan beklentim çok fazla. Böyle bir şeyi uygun gördüm. Çünkü kesinlikle numaram takıntım hiç olmadı. Sneijder'in de 10 numarayı en iyi şekilde taşıyacağına eminim."

Lig TV
Drogba'nın Yeni Forma Numarası

G.Saray’da numara değişiklikleri sürüyor. Sarı-kırmızılı ekipte 10 numaralı formayı Sneijder’e bırakan Melo’nun ardından bir jest de Riera’dan geldi.

11 numaralı formayı giyen Riera, önümüzdeki sezon 7 numaralı formayı giyecek. Bu kararla kariyeri boyunca 11 numaralı formayı giyen Didier Drogba formasına kavuşmuş oldu. Cimbom’un Fildişili yıldızı, önümüzdeki sezon 11 numaralı formayı giyecek.

Açık Mert Korkusuz
Eskilerden Eser Yok Oldu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
teşşekürler...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bisideil
Eskilerden Eser Yok Oldu
Ara
Cevapla PGM