Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bence güzel rütbe ranklar
Wink 
ARKADAŞLAR BU RANKLAR ALINTIDIR BEN SADECE ALTINDAKI ISIMLERI DEGISTIRDIM OKADAR
UFAKTAN KENDIMI GELISTIRMEYE CLISIYORUM Photoshop da inş. ilerde sırf kendı emegım olan ranklarda yapıcam begenenler bı + rap verırıse tesekkur ederım :D

YDmh.png tp6n1.png li3uC.png zlLfN.png lMvnN.png iPOKC.png R0JcP.pngbALvG.png 8R2ya.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
başlığın tamamını büyük harflerle yazmayın

ranklar biraz büyük ama güzeller
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
rütbe rank boyları normal standart nekadar oluyor bılmıyorum yenı yenı alısıyorum alısana kadar ıdare edın :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence Yazı Tipi Sorunlu. Alttaki Kısıma Ait YazıTipi kötü :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ranklar senin değil bi kere kendininmiş gibi gösteriyosun benim yaptıklarımı editlemişsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Büyük olmasa iyi olurdu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-07-2013 Saat: 12:43)Technofrm.10tl.net Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ranklar senin değil bi kere kendininmiş gibi gösteriyosun benim yaptıklarımı editlemişsin

Zaten Kendisi Demiş Benim değil sadece alttaki yazıyı sildim diye ^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-07-2013 Saat: 12:43)Technofrm.10tl.net Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ranklar senin değil bi kere kendininmiş gibi gösteriyosun benim yaptıklarımı editlemişsin
arkadsım hanı konuyun ustundekı yazıyı bı okusan dıyorum alıntı alttakı yazıyı degıstıgımı yazmısım bılmem farkındamısın ayrıca mybb forumlarından bulmadım farklı bır sıteden buldum ıme aıt oldugunu bılmedıgım ıcınde sadece alıntıdır dıye yazdım konudakı yazıyı okumadan bu sekıl yazman cok yanlıs
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu yeri yanlış taşındı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -