Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JocqeR' Şikayet
JocqeR' Sikayetciyim..

32790038598673005870.jpg
dedigim halde..
48851034379714637996.jpg
JocqeR' font soyluyor,bu konuyu okuyacak eminim.Birisini aratınca cıkıyor. font cıkıyor haberin olsun. Şikayetciyim.

Walt demişti,walt font olarak arattıgımızda cıkıyor.Evet dedim artık.Kullanabilirsiniz hadi hayırlısı ve emeğe saygısı yok bu arkadaşın.

Konu link : http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=41088

emeğimle buldugum fontu JocqeR' soyledi.yaklasık 1 saat aradım.Neden aradım derseniz : grafiker rütbesi için uğraşmak istiyordum.İyi bir grafiker ...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
bundan şikayetçi olamassın istediğimi sölerim fontu ben buldum ve söyleme hakkım var font paralı olmadığı için ve fontta senin bi damla hakkın yok sanki sen yaptın
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ne alaka ? sen buldun demek. ben 1 saat boyunca o fontu aradım haberin varmı? senmi soyledin o fontu bana ? emeğe saygın sıfır.bu yorumu yaptınya ... sen adam degilsin..Damla hakkım yok haklısın ama emek var işin ucunda.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ne emeği birine sorsan verirdi ben araştırım buldum ve herkese veriyom bencil biri değilim olmayıda düşünmüyorum isteyen herkese photoshop arşivimi fln veriyorum
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
...
tek tek soylicem.. bak.

sen-le mu-hat-tap ol-mu-yo-rum.
..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Küçük Düşürücü Sözler Kullanıyorsun Uyarı Alıcaksın Baştan Söylim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ben senin kadar iyi degilim,gelisiyorum.Allah kolaylık versin. ...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Çok aramış olabilirsiniz ancak font size ait değil. Hak talep edebilmeniz için size ait olduğunu göstermeniz gerekir. Bunun için şikayet edemezsiniz.
Konuşmak ihtiyaç olabilir; ama susmak bir sanattır…

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2013 Saat: 15:12)jungi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok aramış olabilirsiniz ancak font size ait değil. Hak talep edebilmeniz için size ait olduğunu göstermeniz gerekir. Bunun için şikayet edemezsiniz.

dahada bişey dememize gerek kalmadı şefimiz açıklamıştır
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Şefim anlatamadım ama kusura bakmayın.Ben yaptım.Benim çalışmam değilmi ? evet.Başkasını katmak istemem ama "Furkomm" adlı arkadaşım/arkadaşımızda çalışmalarının fontunu istiyenlere söyliyormu? hayır.Daha ne kanıtım olsun. Paylaşmak istemiyorum abi fontu,ne yapayım.Haklı onu cıkarırsanız bu forumda adaletsizlik vardır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Fontu Paylasması Zorunlu Degil.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
tabiki haklıyım burada sen paylaşmak istemiyorsun ben istiyorum bunu anlamıyorsan zaten sende bişi var senin olmadığı için kimseye paylaşmama hakkı katamassın
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Evet sende benim gibi özentilikten nefret ediyorsun, ama böyle durumlarda ikimizinde yapacağı birşey yok. :( İnsanlar kendi yaratıcılıklarını bile kullanamayacak durumdalar. :(
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2013 Saat: 15:16)kemik344 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şefim anlatamadım ama kusura bakmayın.Ben yaptım.Benim çalışmam değilmi ? evet.Başkasını katmak istemem ama "Furkomm" adlı arkadaşım/arkadaşımızda çalışmalarının fontunu istiyenlere söyliyormu? hayır.Daha ne kanıtım olsun. Paylaşmak istemiyorum abi fontu,ne yapayım.Haklı onu cıkarırsanız bu forumda adaletsizlik vardır.

Sizi anladım. Ancak burada sizin tasarımınıza bir söz edilmemiş. Kullanılan font internette aratılarak bulunulabilir. Size ait olsaydı haklıydınız ancak size ait değil.

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Haklısınız.. Diyecek baska sozum yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
eğer sizi biri özeniyorsa bu sizin başarınızı gösterir ama bişeyiniz yoksa kimse sizi özenicek bişey olmaz zaten bişeyi paylaşmıyorsanız o özentilikle alakası yoktur o kişi belki sizin verdiğin şeylerle sizden daha ii olmasından korkmanızdır hyr öle değil diyorsanızda bencilsinizdir
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2013 Saat: 15:24)JocqeR` Nickli Kullanıcıdan Alıntı: eğer sizi biri özeniyorsa bu sizin başarınızı gösterir ama bişeyiniz yoksa kimse sizi özenicek bişey olmaz zaten bişeyi paylaşmıyorsanız o özentilikle alakası yoktur o kişi belki sizin verdiğin şeylerle sizden daha ii olmasından korkmanızdır hyr öle değil diyorsanızda bencilsinizdir

Bunu söylemek iyi mi bilmiyorum ama, evet bencilim. Benimde kişiliğim bu, ben kendimin sevilen başarısın başkasına kaptırmak istemeyen bir kişiliğe sahibim. Daha usta falanda görmüyorum kendimi, hele bir usta olalım, ondan sonra ben zaten dağıtırım size 1 ayda zor hazırladığım arşivimi fontlarımı. Merak etme sen, hiç değilse öz eleştiri yapabiliyorum. Açık açık, ben bencilim. (Kendi adıma konuşuyorum, bu konu beni de kapsıyor). Ama sana bir yaptırım uygulanması taraftarı değilim, böyle bir şey zaten çok saçma olur..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Mesaj # 12. Bende bisi yok.Beni tehdit ederek sozlu uyarı alcamı solediniz.Buyurun. Msh#12. Bir bakıma "kıt" demek istedi bu arkadas.
ve bu kadar yeter konu cozuldu..

Allah herkeze jocqer' nickli arkadaşımıza benzer insanlara karşı kolaylık versin.Benim içimde kaldı,unutmayacagım.Demek istedigimide anlatamadım benim derdim font degil.

Son bir şey. "Furkomm" teşekkür ederim. Çok iyi bir insansın,kendine bencil diyebilirsin,kişiliğin öyle biliyorum ama sen muhteşem bir insansın ,en azından arkadaşım beni anladı. iyi forumlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu uzatmaya gerek yok. Konu kilit. Jocqer sende konuya yazmak yerine isteyen arkadaşlara öm atarsın karışıklık çıkmaz.

Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping