Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terim: "Bana onları alın" dedi.
Rainbow 
Kod:
Alıntı.

İmparator bir yandan Devler Ligi'nde başarıyı, ligde şampiyonluğu getirecek kadroyu kurmaya çalışıyor. Bir yandan da geleceğin Aslan'ı oluşturmak istiyor. Bu projenin en önemli ayağı Bruma ve Emre Can.

bana_onlari_alin_h1967.jpg

Galatasaray’da Felipe Melo’nun da imza atmasıyla birlikte transfer çalışmaları yavaşladı. Taraftarların artık fazla beklentisi kalmadı. Şu anda kadroda 11 yabancı bulunduğu için de başka bir yabancının alınması kolay görünmüyor. Ancak Fatih Terim için transfer devam ediyor. İmparator’un amacı sadece ligde şampiyon olacak, Şampiyonlar Ligi’inde en az çeyrek finale çıkacak bir takım yaratmak değil. Fatih Terim şimdiden geleceğin Galatasaray’ı için de çalışıyor. Deneyimli teknik adamın bunun için yönetimden ilk etapta iki isteği var: Emre Can ve Bruma.

Yıldızların arasında kayboldu

Bayern Münih’in genç yıldızı Emre Can’ın yeni sezonda daha fazla forma bulması bekleniyordu. Ancak orta sahaya yapılan peş peşe transferlerle 19 yaşındaki oyuncunun şansı iyice azaldı. Guardiola’nın gözüne girmesi çok zor. Bu nedenle Alman ekibinin Emre’yi kiralık olarak gönderebileceği konuşuluyordu. Sözleşmesi önümüzdeki sezonun sonunda bitecek olan genç yıldız eğer yeni kontrata imza atmazsa, kiralık olarak gitme ihtimali ortadan kalkacak. Bu nedenle Bayern Münih’in Emre Can’ı Galatasaray’a satabileceği kaydedildi. Alman basınına göre 19 yaşındaki orta saha oyuncusunun takımda kalması zor. Bu nedenle Sarı-Kırmızılılar, bu transferi her an bitirebilir.

‘Sporting’de kalmayacağım’
Sarı-Kırmızılılar’a bir güzel haber de Portekiz’den geldi. Sporting’in anlaşma zemini aradığı Bruma, takımında kalmayacağını açıkladı. Bonservisini almak için tahkime başvuran genç yıldız, “Sporting Lizbon’la olan sözleşmemin yenilenmesi için çok çabaladım. Ancak benle kimse görüşmedi. Şimdiyse kontratımı uzatmak istiyorlar. Bu saatten sonra Sporting’de kalamam. Tahkimin kararından sonra ayrılacağım” ifadelerini kullandı. Galatasaray da Portekizli oyuncunun durumunu yakından takip ediyor. Cim Bom, oyuncuya senelik 1.3 milyon Euro ve 250 bin Euro bonustan oluşan bir teklif yapacak. Yönetim, yıllık ücreti daha da arttırabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping