Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cevap Sahada & Bruma Kapışması & İlginç Teklif
cevap-sahada--3460407.Jpeg

CEVAP SAHADA!
Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, UEFA Tahkim Kurulu’nun kararıyla ilgili süreçte Fenerbahçe Yönetimi’nin yoğun çaba harcadığını kaydetti.

Sarı-lacivertlilerin büyük bir camia olduğunu belirten Yanal, “Fenerbahçe’nin sayın başkanı ve yönetimi elinden geleni yapmıştır ve yapmaya devam edecektir. Takım olarak tamamen lige motive olmuş durumdayız. Cevabı şampiyon olup sahada vereceğiz” ifadesini kullandı.

bruma-kapismasi-3460467.Jpeg

Bruma kapışması
Galatasaray, Porto ve Sporting Lizbon Bruma için adeta birbirine girdi.

Portekiz basını, Galatasaray’ın, Bruma’ya yaptığı teklifin detaylarını yayınladı. Sarı-kırmızılı kulübün, 18 yaşındaki kanat oyuncusu için Sporting Lizbon’a 8 milyon euro bonservis teklif ettiği, genç futbolcuya ise senelik 1,3 milyon euro önerildiği kaydedildi. Porto, Bruma için Galatasaray’ın yaptığı teklifi aynen karşılamaya hazır olduğunu duyurdu. Ancak Porto’nun, sözleşmesinin feshi için mahkemeye başvuran Bruma’nın serbest kalmasını beklediği belirtildi. Bruma’nın, gitmesini istemeyen Sporting Lizbon, Galatasaray ve Porto’nun, genç yıldıza sağladığı imkanların tamamını vermeye hazır olduğunu bildirdi.

fenerbahce-ye-cok-ilginc-teklif-3460801.Jpeg

Fenerbahçe'ye çok ilginç teklif
Sarı-lacivertli kulüpte yeni sezon kadrosunda düşünülmeyen Semih Şentürk'e gelen transfer teklifi şaşkınlık yarattı.

Medical Park Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, Semih Şentürk'ün transferi için Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Abdullah Kiğılı ile görüştüğünü açıkladı.

Gencer, "Kiğılı'ya 'Semih ile görüştükten sonra 500 bin euro da para istiyorum senden. Zaten kadro dışı kalmış, 1 milyon 520 bin avro garanti parası var. Bu parayı vereceğinize 500 bin euro Antalyaspor'a verin, 1 milyon 20 bin euro kazanın' diye teklifte bulundum. Çok komik geliyor, ama gerçek. Abdullah başkan, 'İlk defa böyle bir teklif duyuyorum' dedi. Teklifimiz aynen geçerli. Antalyaspor'u zarar ettirecek bir çalışmanın içinde olmayız" ifadelerini kullandı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

500000 -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping