Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tr rank
Tongue 
Fazla uzatmadan rankları göstereyim.

aca.png
aca1.png
aca2.png
aca3.png
aca4.png
aca5.png
aca6.png
aca7.png
aca8.png
aca9.png
aca10.png
aca11.png

Nasıl olmuş ? Sizce
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel mt2 yada counter ranklarımı çünkü Sw. sahibi diye bi rank war :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bi foruma yaptım o istedi mt2 ile alakalı birşey
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kusura bakma ama berbat bir çalışma sen hazır styles çalışmana rağmen yine de yapamıyorsun kendin çizim yapsan daha iyi olur en azından kendini böyle geliştirebilirsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:D ne kusura bakıcam böyle böyle gelişirim de arka tarafı kendim yaptım.yazı stili hazır sadece buda şu yüzden yaptığım forumun admini çok aceleciydi .d zaten doğrusu yapmak istememiştim.birşeyler karaladım oda beğendi nasıl beğendiyse bende devamını getirdim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-11-2011 Saat: 23:31)GiMLy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: :D ne kusura bakıcam böyle böyle gelişirim de arka tarafı kendim yaptım.yazı stili hazır sadece buda şu yüzden yaptığım forumun admini çok aceleciydi .d zaten doğrusu yapmak istememiştim.birşeyler karaladım oda beğendi nasıl beğendiyse bende devamını getirdim.
Sadece bunun ıcın degıl genel olarak font secımlerın ıyı degıl yazıda stroke kullanırken ayarı 1'den fazla tutma ve ranktakı renge yakın bır renk ıle kullan.
Adminin begenmesıne gelınce begenen admının guzel anlayısı ıle sınırlı bır durum sen bu tur paylasımları yabancı sıtelerde yap ya da grafık sıtelerınde paylas orada alacagın yorumlar kendını gelıstırmene daha cok katkı saglayacaktır .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim Rsmalee yorumun için dediklerini uygulayacağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Düşüncen güzel fakat uygulamanda biraz problem war sanrıım.Teşekurler paylaşımın için...
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet ya :D uygulama çok sıkıntı :D okuldan geliyorum bitkin halde gelince uygulayamıyorum .D 15 tatilde filan ancak uygularım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping