Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geyik Dünyası
haydi geyikçikler buraya :9

konuşalım tartışalım sohbet edelim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hadi Konuşalım napıyosun Deniz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bende kara memnun oldum :D al sana geyik :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
iğrençti :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-11-2011 Saat: 20:10)TurksPwR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: iğrençti :D

kimse beni sevmiyor hacıya nereye gitsem soğuyolar bir benden sorunummu var biraz garip birisiyim kabul ediyorumda ne yani :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
o espriye senin en yakın arkadaşın bile İğrenç derdi emin ol :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar www.forumkariyerim.10tl.net herkesi beklerim üye olun 61 Konu 49 Mesaj var ilk günden :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-11-2011 Saat: 21:40)GiMLy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: o espriye senin en yakın arkadaşın bile İğrenç derdi emin ol :D

o tarz bir espri yapmasam bile benden millet soğuyor şu anda bir forumda bazıalrı nefret ediyor neden ben ne yaptım onlara yahu :D
(28-11-2011 Saat: 21:52)The Host Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar www.forumkariyerim.10tl.net herkesi beklerim üye olun 61 Konu 49 Mesaj var ilk günden :D

Yolun ortasına link bırakır gibi oneya :D madem öle yapıonuz hadi bakalım: http//:despited.10tl.net herkes gelsin site açılalıı uzun zaman oldu 7 mesaj var :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam Kapıştıralım Hadi :) 60 Konu 59 Mesaj ve bugün açtım sende sürekli link atıyosun ben atınca :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-11-2011 Saat: 22:48)The Host Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tamam Kapıştıralım Hadi :) 60 Konu 59 Mesaj ve bugün açtım sende sürekli link atıyosun ben atınca :D

kapıştırsamda faydası olmaz :D ve mesajımı tam okumadınmı nededim ? "one ya ortaya link bırakır gibi" o yüzden bana yanlış linklerden atmaaa atmaaa :D :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
allahım ya :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform