Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek Sitesi Hakkında - Sohbet Paneli
Information 
CP-5035_white_18x18.gifCP-5035_white_18x18.gifDestek Sitesi Hakkında - Sohbet Paneli

images?q=tbn:ANd9GcTY0cDD09q2_5hC1BmtB4h...tSw83v8bxc

CP-5035_white_18x18.gifCP-5035_white_18x18.gifArkadaşlar dikkatimi çekti bazı üyelerimiz forumun dilini nasıl Türkçe yapabilirim , logo nasıl ekleyebilirim gibi soruları tekrar tekar soruyorlar ve arama yapmadan konu açıyorlar bu çok sefer tekrarlanıyor bunun için daha hızlı yardım edebilmek , sorunları daha iyi anlatabilmek Vs için Destek sitesine Sohbet Eklentisinin uygun olacağını düşünüyorum.
CP-5035_white_18x18.gifCP-5035_white_18x18.gifSayın Adminimize danıştım ve fikrini aldım kendisi yazılanlar gelip geçtiği için kendisinin de forumda yazılanların kalıcı olduğunu düşündüğü için yapmadığını söyledi ayrıca konunun tartışılabileceğini bildirdi.
CP-5035_white_18x18.gifCP-5035_white_18x18.gifBen de Adminimizin önerisinden yola çıkarar konuyu sizlerin görüşüne açıyorum bu konu hakkında fikirleriniz düşünceleriniz nedir olumlu buluyor musunuz ?
Tema Yükleme Hakkında Tema Yükleyemeyenler Baksınlar 

- Mybb Manşet Eklentisi %80 Tamamlandı...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Normal şartlarda çok güzel ve faydalı olur.Yanı sıra zarar da verebilir.
Sohbet alanı denetlenebilirliği zor bir olay,sürekli online tam yetkilere sahip yetkili ihtiyacı dogurur.Bugün gözüme çarpan ve nadir olarak destek sitemizde yaşanan Küfür olayı (Hiç Yakışmadı) sohbettede yaşanırsa önü alınmaz sorunlar oluşur.
Yardımlaşma ve hızlı sonuç için kullanılırsa süper olur.Teşekkürler.Kolaylıklar dilerim....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bence olmaz önüne gelen "slm" "nbr" gibi şeyler için kullanır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bence olur. Tüm yetkili grafiker, bölüm-genel şefler, tema sorumluları na sohbette tam yetki verilirse rahatça olur. böylece tam yetki ihtiyacı olmaz. Ayrıca forumu kısa yoldan sıkı bağlayabileceğimizi düşünüyorum böylece...

Benim görüşüm Olumlu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bencede iyi olur. Konu açarak konuşmaya başlarsak bir sürü gereksiz mesaj olur. Bu da Google-Seo açısından sitemizi olumsuz etkiler.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bir yönden olumlu aslında yardım açısından daha hızlı olur..ancak bir yöndende arkadaşlarımızın sölediği gibi birileri oraya düzensiz şeyler yazma ihtimali var..bu açıdanda iyi değil...sonuç olarak destek sitesi olduğundan normal şartlarda iyi...tabiki son karar yetkili arkadaşlarımızın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Referandum 'a gidelim ? :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:bence olur. Tüm yetkili grafiker, bölüm-genel şefler, tema sorumluları na sohbette tam yetki verilirse rahatça olur. böylece tam yetki ihtiyacı olmaz. Ayrıca forumu kısa yoldan sıkı bağlayabileceğimizi düşünüyorum böylece...

TurksPwR ' a katılıyorum. İyi Olabilir.Ama AloneBoss ' da iyi söylemiş yani :D sitenin değeri düşer.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
GiMly o gereksiz konulardan düşer diyor sohbetten değil :D

Ama Rüzgar arkadaşım zaten en az 1-2 yetkili her zaman forumda açık oluyor değil mi? tek yapılması gereken tüm yetkililere sohbette yetki verilmesi ve sık sık kontrol edilmesi :) onun haricinde başka bir şey yok
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping