Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
küfür ediyor
rtn0.jpg

Habire Küfür Etmeye başladı şu selimgül!
Halen bana küfürlü mesajlar atıyo,
Gereken yapılsın lütfen!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Küfürlü içerik banlansın lütfen
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:Küfürlü içerik banlansın lütfen

Evet banlansın.kendi ağzınla kabul ediyosun banlayın şu ...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=3999&pid=18196#pid18196

şuda ispatı burdada küfretti....konunun tamamını okuyun...genel şeflerimizden gelen banlasın hemen....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-11-2011 Saat: 17:09)selimgul17 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Küfürlü içerik banlansın lütfen

küfreden sensin ....... demek vardı şimdi ama neyse.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
rayray benle sorunun ne anlamadım...ben isem ispatla şu dakıka mybb yi komple bırakırım....belliki onu tanıyosunda o yuzden böle yapıosun...tabi adaletli olmak zor...sana tavsiyem baştan sona bir oku konuyu kim ne sölemiş..sonra birilerini eleştir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ya sen kendini ne sanıyorsun! destek dışına gel o zaman bakalım ne yapıyorsun! %100 uyarı full küfürlü konuşmaktan! Genel Şeflerimiz yada Sayın Adminimiz lütfen Selim'e ban atarsa sevinirim
Gerekirse dava bile açabiliriz dark rahatsız olduysan direk dava..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-11-2011 Saat: 17:47)Rüzgar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: rayray benle sorunun ne anlamadım...ben isem ispatla şu dakıka mybb yi komple bırakırım....belliki onu tanıyosunda o yuzden böle yapıosun...tabi adaletli olmak zor...sana tavsiyem baştan sona bir oku konuyu kim ne sölemiş..sonra birilerini eleştir.

alıntı yaptığım kişiye baksana. selimgül ban atsınlar diyor küfreden selimgül. alıntı aptığım kişi senmisin ? sanamı cevap veriyorum. lütfen böyle durumlada yanlışanlaşılma olmasın biraz dikkatli olalım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
rayray arkadaşım sinirimden yanlış görmüşüm....benim mesajdan sonra yazdığın için bana yazdın sandım....durum anlaşılmıştır...kusura bakma rayray alıntı kısmına bakmadım...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Banladım Arkadaşlar :) Şu Resimi'de kaldırayım daha doğrusu üstünde oynayıpta koyayım :) küfürleri sileryim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
elinize salık genel şefim banlamanız iyi oldu...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben önceden banlıcaktım daha napıcak diye merak ettim :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
tamam teşekkürler :) konu kilit o zaman...

Bu arada Ares kimse öyle bir küfürü haketmez eğer şahsiyetsel bir şeyi varsa gitsin ona etsin aile içine küfretmekte ne oluyor..

Neyse The Host teşekkürler
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Banlamadan Önce Biraz Soruşturulması İyi Olurdu Belli ki aranızda konuşma geçmiş. Aranızda Geçeneri Bilmediğimiz İçin senin de karşılık verip vermediğini bilmeden , seninde tahrik edip etmediğini bilmeden banlamak ne derece doğru oldu

Sanırım Ares de bunu demek istedi.
Tema Yükleme Hakkında Tema Yükleyemeyenler Baksınlar 

- Mybb Manşet Eklentisi %80 Tamamlandı...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Çok doğru oldu sayın genel şefim çünkü rüzgarın da paylaştığı url ye bakarsanız herkese küfredip durduğunu görebilirsiniz. Böyle insanlara (artık insan diyebilir miyim bilmiyorum) bir sopa ile vurmak gerek ki akılları başlarına gelsin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping