Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hadi Sohbete Yav!
Exclamation 
Hadi Sohbet edelim yaf :D sizin hiç mi canınız sıkılmıyor ? :D

Eeee Nabıyonuzz ? :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tam olarak aklımda bir forum kurarsam nasıl kurarım ve ne dikkat çeker diye düşünüyorum :) Sonra tam olarak kapanmayacak ve sürekli yenilikler ile gelecek bir forum kurmayı planlıyorum;

ya siz +++ :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende öyle boş bş dolanıyorum :) can sıkıntısı .D bide o kadar resmi olma yahu :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her zaman resmiye'te dikkat ederim. :) En çok daha ne tür kuracağıma kadar verememem beni üzüyor :( :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
.D bence hep güncel şeyler paylaşacaksan herşey ile alakalı olsun Spor-Film-Oyun-Teknoloji vb. şeyler yapabilirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Onu tek başıma idare etmek zor olabilir neden dersen sürekli yeni yeni şeyler paylaşmak gerekir ve bunu tek kişi ile başaramazsın. Mutlaka sana destek çıkacak 1 veya 2 kişinin olması gerekir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-11-2011 Saat: 18:23)The Host Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Onu tek başıma idare etmek zor olabilir neden dersen sürekli yeni yeni şeyler paylaşmak gerekir ve bunu tek kişi ile başaramazsın. Mutlaka sana destek çıkacak 1 veya 2 kişinin olması gerekir.

doğru baya zorlanırsın :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bunu içten'mi yazdın çok merak ettim şimdi :D yani gerçekten bende olsam zorluk çekerdim anlamındamı yoksa dalga amaçlımı :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
içten :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam o zaman desteğini beklerim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
elbette her zaman ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben yardım ederim canım istediğin yardım olsun :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunları Duymak Güzel :) Tamam o zaman size sitemde yer veririm :) kurucu olarak'tan :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:) siteni merakla bekliyoruz :) herhangi bir yardıma ihtiyacın olursa diye burdayım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
TIKLA GİT

Site bu :) buyur gel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
geliyorum ama co-adminlik alırım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Siteye co-adminlik almak için daha çok erken diye düşünüyorum ;) zaten 3 kişi görev dağılımı var konu aç ve moderatör ol sonra gelişimine göre süper mod. ve sonrasında co-admin olabilirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tamam :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
anlayışına sevindim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:) anlayışlı biriyim çünkü :D övünmek gibi oldu :D bu arada The Host sen mod kp ye girebiliyorsun. Bir ricam var Mc1Rap ı kim banladı? ve neden?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping