Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blogger Dizi Teması + Pose Design ! Şık Görünüm ...
Boş Bir Temanın Üzerine Yaptım. Zaten Benzer tema yoktur Bloggerda yani anlarsınız...

+ Tema Özellikleri

- Özel Tasarlanmış Grafikler
- Header gibi bazı yerler flashlarla süslendi. Görüntüye güzellik katıyorlar.
- Anasayfada özel video alanı.
- Anasayfa da site ile ilgili bilgi verilecek bir alan şık görünümlü
- Anasayfada Facebook yorum atma özelliği. Siteniz hakkında görüşleri almak için
- Anasayfa altında 4 adet 468x60 boyutunda reklam alanları
- Özel ve titizlikle hazırlanmış dizinin bölümlerini izleme ekranı Altta göreceksiniz.
- Özel oyuncu bölümleri Dizideki oyuncuların yer aldıgı bölüm
- Oyuncular listesinde her oyuncuya ait o oyuncuyu sevip sevmediğinizi oylayabilceginiz bir puanlama. Örnegin oyuncunun adı melis. Melisi yazıyor üstüne gelince seviyorum sevmiyorum yazıyor. Resimden göreceksiniz zaten.
- Herhangi bi oyuncuya tıkladıgınızda (şuan sadece melis tüzüngüc hazır diğerleri kodlanmadı) o oyuncuya ait resimleri videoları daha önce oynadıgı dizileri bilgileri felan bulabilirsiniz. Hatta o oyuncuya özel ufak bi forum yerleştirildi. Resimlerde göreceksiniz.
- Dizi hakkında özel galeri alanı . Geliştirilecektir.
- Siteyi istediğiniz renkde kullanabilme özelliği / Yakında... /
- Şık Tasarlanmış Arka plan.
- Özel Sosyal ağ butonları / Koymayı unuttum yakında eklicem. /
+ Daha bir sürü özellik

Resimlere geçelim...

q2zd1.png

q2zf2.png

q2zf3.png

q2zf6.png

q2zf8.png

q2zfc.png

q2zff.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
süpermişte eğer alınyıysa alıntı yazın yoksa suç...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yok Tema Benim 1 haftadır uğraşıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-07-2013 Saat: 08:41)PoseDESİGN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yok Tema Benim 1 haftadır uğraşıyorum.

emeğine saglık ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eyw Sagol Kardeş
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güzelmiş ellerine sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sagol
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline Sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sagool
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Burası Blogger mı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
burası bloggermi derken yeri degil demek istiyosan ben sitemi felan tanıtmadım ben sadece tasarımımı tanıttım burasıda tasarım yeri ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-07-2013 Saat: 11:27)PoseDESİGN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: burası bloggermi derken yeri degil demek istiyosan ben sitemi felan tanıtmadım ben sadece tasarımımı tanıttım burasıda tasarım yeri ?

Ama MyBB..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tamamda ben olayın bloggerinde mybbsined degilm sadece tasarımımı tanıttım bukadar uzatma işte tasarım sonucda ps den yapılmıs bişey insanlar burda photoshop calısmalarını sergileyebiliyolar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-07-2013 Saat: 11:29)PoseDESİGN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: tamamda ben olayın bloggerinde mybbsined degilm sadece tasarımımı tanıttım bukadar uzatma işte tasarım sonucda ps den yapılmıs bişey insanlar burda photoshop calısmalarını sergileyebiliyolar

Sitelerine destek yardımcı olabilmek için tema,logo vs. yapıyor. Sitenin adı DESTEK.10tl.net ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hiçbir sorun olacağını zannetmiyorum her türlü tasarım paylaşılabilir diye düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
la bir sürü konu var web tasarım ile ilgilibenimi buldun sabahın köründe bi git allah aşkına ya oruç oruç .s
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tek Sen paylaştın ? Bir bakımdan 10TL.NET Dışı Domain. Başka Bedava Domain sitesini tanıtıyorsun biliyorsun değil mi?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güzel olmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-07-2013 Saat: 11:32)PoseDESİGN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: la bir sürü konu var web tasarım ile ilgilibenimi buldun sabahın köründe bi git allah aşkına ya oruç oruç .s

..biz oruç tutmuyor muyuz kardeş ne konuştuğuna dikkat et.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşım blogger blog sitesi yaratmak için 10tl.net ise forum ikisi birbirinden çok farklı istersen konuyu hiç uzatma.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping