Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iş birliği :)
Beyler düşündümde...neden biz tüm forum bir forum açmıyoruz?
hem fazla üyemiz olur hemde yetenekli modlarımız falan olur sitede ne dersiniz
edit:tüm üyelerimiz cevap verirse mutlu olurum :)
Yorum yokmu hadi sizden daha iyilerini beklerdim :))
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
neden herkes öyle bir şeyle uğraşsın? herkes kendi forumunu açıp admin oluyor. Yani tabiki fikri beğendim ve katılırım ama fazla kişinin katılacağını düşünmüyorum.

Yinede elimden geleni yaparım :/
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Açım istersen gelen üyeler gelsin
admin oluyorlarda
bir düşünün üyesi olan bir forumda yetkili olmakmı hiçbir üye olmayan forumda admin olmakmı tamam hiçbiri
değilde 1-2 üye vardır :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ama şimdi burdaki gibi (tabi 100 kişi falan katılırsa):

3 admin
2 co-admin
4 süper moderatör
10 moderatör
15 deneme moderatör

adaletli olması lazım çünkü :) sen admin olursan bende olmak isterim .d
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Forumtr >3
peki kursana ya benim tüm hotmaillerim doluydu aptal kafa :(((((((((((((
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sevgili Arkadaşım
Bu konuyu açmadan önce kafanda birazcık tartman gerekirdi diye düşünce kanaatindeyim. Benim mesaj sayımı görüyorsun sırf yazı yazmak mesaj çokluğu göstermek için çabalamıyorum sadece gerekli konulara yazıyorum ki bu konu onlardan birisi. Bencede bu fikir güzel ama adalet bakımından kötü. Bu sitede bu konuyu okuyorsun bazı üyeler katılıyor diyecekleri tek şey; bende admin olmak istiyorum hakkım... peki bunu demesinin sebebi nedir? işte bunun sebebi senin 1. olarak konunun adını yanlış açmandır. (İŞ BİRLİĞİ) iş birliği deyince akla herkesin aynı fikirlerde ve aynı konumda olacağı ve birşeyi birlikte yürüteceği anlamına gelmektedir. bu yüzden sen bu fikre kapılma. herkes kendi forumunu açsın ve gezinsin paylaşımlarda bulunsun zaten tüm üyelerin kaynaştığı ve yardımlaştığı bilgi paylaştığı bir destek sitemiz var burada sadece webmasterlik ve web araçları konusunda bilgiler paylaşılmamakta genel konularında olduğu bir bölüm bulunmaktadır. Sonuca gelirsek benim bu konuda oy'um: Böyle bir forumun açılmamasıdır. Ama sen kendine bir forum açarsan ve üye olmamızı destek çıkmamızı istersen biz sana yardımcı oluruz.
Sana Başarılar Dilerim.

Saygılarımla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ya boyle olucak
her yıl ..
yeni mod
yeni süper mod
yeni admin (bunu bilmem size kalmış)
yeni webmaster
yeni yönetici boyle olacak..:)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
iyi biraz destek çıkarız...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
bencede biraz düşünmek lazım :/
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Acaba sen bu konuyu açarken benim (Web Turkey Tekrardan Sizlerle) konumdan yönetim sistemi konusunda yardım aldın'mı? yani okuyupta aynı fikri buraya'damı geçirdin?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ya hayatımda kaç yerde webmasterlık modluk yöneticilik yapmış insan bunun altındanmı kalkamıcak
edit:paralı hostlarda dır :)
bitek admin olamadım .d
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tam olarak konu bir başka anlama gidiyor sonra birisi başka birşey yazıyor başka bir anlama gidiyor lütfen buna bir çözüm bulalım çözümden çok oylama yapalım.

Bence daha çok bunun olması için çabalanması gerekir. Zamanla Olur Oda
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben kessssssssssssssssiin çaba gosteririm kendi fikrim çunku
artıca sadece siteyi kuran admin olsun
adamlar geliyor admin olur adminlikten atar olsun sadece sitenin kurucusu olsun :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tamam sen kur destek olalım hangi site kuruldu'da destek olmadık sonuçta bu destek sitesi :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Adı üstünde "destek" :D
benim msn (hotmaillerim) yeminle dolu sen kursan -_-
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ben kurarım :/ ama ismini verin
forumun
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
dur deyem eeee
şey olsun
ingilizce ama
Empireofvalar
sen bilirsin ama :)
turkspwr kuruyor o vakit
ben webmaster olam yanlış anlamayın rütbe dilenme değil en iyi yaptıgım iş bu :P
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
empireofvalar :/ garip bir isim kolay bulunabilen olsun ve konusunu söyleyin ona göre :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-11-2011 Saat: 00:59)TurksPwR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: empireofvalar :/ garip bir isim kolay bulunabilen olsun ve konusunu söyleyin ona göre :)

toplumuz.10tl.net

Yada,

topluluk.10tl.net

veya,

kalabaligiz.10tl.net
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konusumu hmm
kendi çalışmalar üzerine dogal bir forum yazılarınız animasyonlarınız dersler programlar oyunlar incelemeler vs...(:
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping