Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceza Sonrası Ayrılık Sinyali

HTSPOR'un haberine göre; UEFA’nın verdiği ceza sonrasında F.Bahçe’de herkes aynı soruyu sormaya başladı: 3 Temmuz’da olduğu gibi yabancılar yine kaçacak mı? Nitekim bunun ilk sinyalini veren isim de Raul Meireles oldu. Zira UEFA’nın verdiği karar yıldız oyuncuyu etkilemiş gibi görünüyor. Portekizli yıldız twitter hesabına, “Kahretsin!!!! Tertemiz Fenerbahçe” yazarken bir taraftarın sorusu üzerine ayrılık sinyallerini de verdi. Portekizli yıldız oyuncu, “Bizden ayrılıyor musun?” diye soran bir taraftara, “Bilmiyorum her şey belirsiz” cevabını verdi. Bu arada Fenerbahçe yönetiminin liglerin bitmesiyle birlikte olası bir cezada yabancı oyuncuların takımdan ayrılmalarını önlemek için özel bir mektup imzalattığı ve bu mektubu da Meireles dışında tüm yabancı oyuncuların imzaladığı iddia edildi. Kaynak : Fanatik.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Meireles Takımda vazgeçilmez birisi değil,aldığı paranın hakkını tam anlamıyla vermedi bile.
Gitmesi takım için çok hayırlı olur :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fenerbahçenin UEFA'ya küfürlerini çok duydum olayı tam anlayamadım ama Fenerbahçe arkasında bırakmaz bu olayı illa birşeyler yapar. (Beşiktaşlıyım ben ama)

Olay çok büyüyor gibi. bakalım neler olacak. teşekkürler yazı için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-06-2013 Saat: 13:55)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Meireles Takımda vazgeçilmez birisi değil,aldığı paranın hakkını tam anlamıyla vermedi bile.
Gitmesi takım için çok hayırlı olur :)

Aynen.

(26-06-2013 Saat: 13:56)Rikudo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Fenerbahçenin UEFA'ya küfürlerini çok duydum olayı tam anlayamadım ama Fenerbahçe arkasında bırakmaz bu olayı illa birşeyler yapar. (Beşiktaşlıyım ben ama)

Olay çok büyüyor gibi. bakalım neler olacak. teşekkürler yazı için.

Beşiktaşta 1 yıl men yedi ama ayrılık sinyali yok :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beşiktaş en doğrusunu yaptı yerli rotasyonu ile sağlam takım iskeleti kurdu.
Ne yazık ki Fenerbahçe kendi egosunu tatmin etme amacıyla Alper Potuk,Samuel Holmen,Kadlec Gibi transferler yaptı fakat kriz kapıda diyebilirim En azından başkan değişikliği çok güzel olur :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Haberlerde Aziz Yıldırım Görevinden Uzaklaştırıldı diyordu doğrumu peki şefim ?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Paylaşım İçin Teşşekürler :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-06-2013 Saat: 14:01)Secilmis42™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Haberlerde Aziz Yıldırım Görevinden Uzaklaştırıldı diyordu doğrumu peki şefim ?

Doğru evet kulüp üyeliği durduruldu yakında seçimler var kongre ile beraber.
Yeni bir başkan adayı çıkarsa oyların bir çoğunu toplayacağından hiç şüphem yok :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-06-2013 Saat: 14:05)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-06-2013 Saat: 14:01)Secilmis42™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Haberlerde Aziz Yıldırım Görevinden Uzaklaştırıldı diyordu doğrumu peki şefim ?

Doğru evet kulüp üyeliği durduruldu yakında seçimler var kongre ile beraber.
Yeni bir başkan adayı çıkarsa oyların bir çoğunu toplayacağından hiç şüphem yok :)

Tamam şefim sağolun. Ben yalan zannetmiştim takmamıştım kafama :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping