Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hit Sitesi Projem
Arkadaşlar 10tl.net sitesinin ana sayfasında 3-4 tane aktif olmayan örnek site verilmiş bu sitelerde yeni arkadaşlarımızın hiç işine yaramıyor.Benim şöyle bir düşüncem var tr.gg yada 10tl.net adresinden bir hit sitesi açıcam sadece 10 tl.net siteleri burada yer alacak en iyi siteleri listeleyeceğiz ayrıca siteleri bu hit sitesinde yer alan arkadaşlar her gün bu hit sitesine girerek diğer sitelere tıklayacak ve herkesin hiti yükselmiş olacak.Bu projemi gerçekleştirmek istiyorum ama sizlerinde düşüncesini almak istedim tasarım konusunda yardıma ihtiyacım var Birde siteyi 10tl.net den açarsam nasıl olacak forum sitesi olduğu için pek düzgün olacağını düşünmüyorum tr.gg den açmayı düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
örnek sitelerin bazıları çok iyi ama bazıları da çok eski olduğu için artık aktif değil tr.gg olabileceğini düşünmüyorum ama 10tl.net açıp indexinde yayınlayabiliriz hitsiteler.10tl.net diye
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim http://hitsiteler.10tl.net adresini aldım ama tema-tasarım konusunda bana yardımcı olmanız gerek bide index dediğiniz şey nedir anlatırsanız ayrıntılı olarak
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping