Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Postbitteki sorunum
Merhaba arkadaşlar resim koyacaktımda zamanım kısıtlı ancak sorunumu cümle ile de anlatabilirim.

Ben şimdik bir tema koydum temanın kendisinde bir postbit vardı hala onu kullanıyorum .
Postbitte Nerden: ve Cinsiyet: yeri var orayı nasıl doldurabiliriz??
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hangi tema kullanıyorsunuz site adresiniz nedir ?
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
http://oyunlarseveriz.10tl.net/index.php bu site adresim
Bu teamın ismi Turkuaz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kullanıcı KP bölümüne girin.Orada "Sex:" (cinsiyet) ve "Location:" (nerden) buraları değiştirin.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yine olmadı??
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin KP > Yapılandırma > Özel Profil Alanı.. Buradan O Dediğin Cinsiyet ve Nereden Kısımlarını Ayarla Sonra Tekrar Özel Profil Alanına Gel. ID Yazar Örneğin ;
Cinsiyet ID : 2 gibi

Bu ID'leri Al ve ;
Admin KP > Şablon&Stil > Şablonlar > Kullandığın Temanın Şablonu(turkuaz) > Postbit Şablonları > postbit_author_user Buraya Gel ve

Kod:
<center><div class="postbitt"><strong><font face="Tahoma">Nerden : {$post['fidX']}</font></div></strong></center>
<center><strong><div class="postbitt"><font face="Tahoma">Cinsiyet : {$post['fidX']}</font></div></strong></center>

Bu Kodu Bul X Yazan Yeri ID Yaz Olur.

Biraz Uzun Oldu ama..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler repini verdim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -