Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar
Arkadaşlar bugün Owlsheild beni şikayet etmişte ben birşey yapmadım arkadaşlar biri benim hesabımamı girdi onu bilmiyorum ama küfürlü birşey yazmadım gerçekten bana inanan inanır ama ben bugün sadece 1 kere flashers e girdim oda biri gelmişti hoşgeldin yazmak için uyarı aldıysam kaldırmanızı rica ederim...
PGM
Teşekkür verenler:
ben inanıyorum çünkü aynısı bana da oldu
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Biliyorum bugün girdim böyle birşey ile karşılaştım
PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim bu forumdaki IP adresinle aynı neyin kafasındasın? Biri girseydi IP adresin de değişirdi.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben team wiewerden biriyle bağlanıyordum server kurucaktık transformice serveri sonra ben tolete gittim biraz bilgisyaradan çıktım sonra girdiğimde sen bu konuyu açmıştın buu arada küfür yazmadımki forumundaki multi hesap ı banımın nezaman biteceğini sormak içindi
PGM
Teşekkür verenler:
Nedense alıntı oyunu paylaştın banlandın ondan 1-2 dakka sonra fake hesap açıp konu açtın..Ayrıca tuvaleti bahane etme tuvaleti 2-3 dakkada yaparsın ne alaka şimdi Tw?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
benim oyun değildiki zaten oyun benim demedim bu arada çıktım diyorum sonra bilgisayardan tw de transformice server kurucaktım kaç gündür aklımdaydı forumex* de bir arkadaşım var yardım ediyordu
PGM
Teşekkür verenler:
Bak şimdi
1-Banının ne zaman biteceğini sormak için konu açıyordun ha? Arkadaşım anasayfada yazmıyor mu "bitiş tarihi : ..." diye?
2-Kendin söylüyorsun "fake hesap açtım konu açacaktım" diye.Ben de seni sürekli fake hesap açtığın için ve forumumu rahatsız ettiğin için şikayet ettim bu kadar basit.
Konu uzamasın yetkililer kilitlerse sevinirim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
sen beni küfür etmekle suçladın o noluyor ??
PGM
Teşekkür verenler:
Küfür etmekle suçlamadım konuyu iyi okuyun
"Sanırım küfürlü konuydu"
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ben küfürlü konu açmadımki ?? sadece oyun tanıtımıydı
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi