Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bölüm Şefi Başvuru Formu
Ad: Emir
Günde En Az Kaç Saat Onlinesiniz:4
Hangi Günler Onlinesiniz:Haftasonu
Daha Önce Yetkili Olduğunuz Siteler:oyunforum.10tl.net - oyunculuk.10tl.net - oyuncuforum.10tl.net - yeninesil.info.nu - gameturk.info.nu trgamex.net.tc ve başkaları var.Ama pek hatırlamıyorum.
Bölüm Şefi Olacağınız: Grafik - İstek Bölümü (Rütbe İstedim ama artık bir program ile çok kolay yapabiliyorum.)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok Erken Yapmışsın Başvurunu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
farkındaysan ordaki BÖLÜM ŞEFİ OLŞMAK İÇİN GEREKLİ KURALLAR yazısı var orayı okudun mu?

16 mesajın var ve nerdeyse hiç yararlı konun yok (hadi benimde yok) ama ben kaç aydır uğraşıyorum yardım etmeye çalışıyorum. :/ seninde çalışman lazım.
Farkındaysan uzman üye olabilmen lazım ilk önce yetki verilmesi için. Oda 200-250 mesaj üstü gibi bir şey. O kadar kolay olsaydı herkes yetkili olurdu. Boşuna başvuru yapmışsın benden söylemesi :/

Alıntı:

Lütfen Bu Kuralları Sağlayamayanlar Gereksiz Yere Başvuru Yapmasın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:D allahım yarrabim 20 mesaj olmamış
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnsanlar neden Kurallar bölümünü hiç okumazki :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Türk'lük :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bölüm şefinin her yerde yetkisi var grafikerler gibi :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-10-2011 Saat: 23:27)BlackPegasus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bölüm şefinin her yerde yetkisi var grafikerler gibi :)

Her yerde yetkisi mi var? Sana tam yetki mi vermişler?

Bölüm Şefi = Moderatör. Bazen 1, bazen 5, bazen de 10, belki daha fazla bölüm alabiliyor. Ama bu üyenin isteği ve yöneticinin onayı doğrultusunda olan bir şey.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-10-2011 Saat: 01:04)Teknolojik Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-10-2011 Saat: 23:27)BlackPegasus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bölüm şefinin her yerde yetkisi var grafikerler gibi :)

Her yerde yetkisi mi var? Sana tam yetki mi vermişler?

Bölüm Şefi = Moderatör. Bazen 1, bazen 5, bazen de 10, belki daha fazla bölüm alabiliyor. Ama bu üyenin isteği ve yöneticinin onayı doğrultusunda olan bir şey.

evet her bölümde yetkim var. ama Mod KP ye giremiyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping