Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yasalara aykırı forum şikayet
Hacking içerikli bir site:

http://wtguncelhack.10tl.net

Kurallarınızda hack içerik barındıran forumların yasak olduğuna dair bir ibare yok fakat en kısa sürede eklemeniz iyi olur. Bahsedilen forum kısa süre içerisinde kapatılmazsa web ihbar ile bilişim suçları bürosuna bildireceğim. Ana domain olan 10tl.net 'in sorumluluk altında kalmaması için gereğinin yapılmasını arz ederim.

İyi günler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
dikkate aldığınız için teşşekürler fakat 2-3 tane daha hack sitesi vr
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu konuda yetkili merci adminimizdir.İnfo@10tl.net e-posta atın.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet wolfteamhacker yada Pointblankhacks metin2hacks

bunlar nedir ya ?

Bir kere neden böyle siteler açılır ki? oyun dediğin hilesiz oynanır adam gibi oynanır

Neyse teşekkür ederiz sayın üyemiz ben bir bakayım hack sitelerine bir şey yapabiliri miyim diye
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Türk internet ortamının temiz ve sağlıklı olması için elimden geleni yapacağım. İlginiz için teşekkür ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
oyun hileleri paylaşan bir siteyi şikayet etmek saçma geldi :D
Aslında her yerde Oyun hileleri paylaşılıyor,
Zaten "WT" desen oyunun suyu çıktı kimse oynamıyo :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
çok tehditvari bir ricada bulunmuşsunuz: "kapatılmazsa web ihbar ile bilişim suçları bürosuna bildireceğim"

http://www.google.com.tr/search?q=hack

burada 312 milyon sonuç var.
onları da bildirecek misiniz ?
peki bu arama imkanını veren google sitesini bildirecek misiniz ?
peki google'ı bildiremiyorsunuz da, bizi niye bildiriyorsunuz ?
bizim suçumuz google kadar büyük olmamak mı ?
bu işin sonunda zarar gören sadece ve sadece Türk interneti ve Türk web siteleri olur.

neyse, bu hamur çok su götürür.

* öncelikle daha olumlu, daha yapıcı olmanızı öneririm. "şikayet ederim" yaklaşımı herşeyi çözmez.

* arzetmenize gerek yok, burası devlet dairesi değil, devlette bile artık arz edilmiyor, rica ediliyor.

* kurallarımız aynen geçerlidir. orda yazdığı gibi "illegal, kanun dışı, rahatsız edici" faaliyetler yapılamaz.

* hack siteleri bilgilendirici olduğu müddetçe, kimseye bir saldırı aracı olarak kullanılmadığı sürece silmeyi düşünmüyoruz. bu konularda Türk-Anadolu milleti ve kötülerin olduğu iyiler de bilgi sahibi olmalı ve kendini korumalıdır.

* bu sitelerin silinmesini isteyen veya karar verenlerin, yukardaki 312 milyon siteyi de silmelerini "ben talep ediyorum". adalet sadece küçük sineklerin takıldığı bir ağ olmasın.

* başkasına zarar veren, rahatsız eden hack sitesi, ciddi ölçüde cezalandırılacaktır.

* yine de paylaşımınız, ikazınız ve fikrinizi paylaştığınız için teşekkürler.. "her fikir değerlidir."

----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
merhabalar.arkadaşlar öncelikle şunu söyleyeyim.oyun bakımından bu tür paylaşımlar admin in dediği gibi bi çok sitede var..bunlar ayrıca yasak durumu filan yoktur..forumuda kontrol ettim forumda şu an için suç sayılacak bir durum yoktur.ben en bilinmiş sitelerde dahi bu paylaşımları gördüm..yinede 10tl.net forumları için son karar tabikide yöneticilerimize aittir..iyi forumlar...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-10-2011 Saat: 07:12)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: çok tehditvari bir ricada bulunmuşsunuz: "kapatılmazsa web ihbar ile bilişim suçları bürosuna bildireceğim"

http://www.google.com.tr/search?q=hack

burada 312 milyon sonuç var.
onları da bildirecek misiniz ?
peki bu arama imkanını veren google sitesini bildirecek misiniz ?
peki google'ı bildiremiyorsunuz da, bizi niye bildiriyorsunuz ?
bizim suçumuz google kadar büyük olmamak mı ?
bu işin sonunda zarar gören sadece ve sadece Türk interneti ve Türk web siteleri olur.

neyse, bu hamur çok su götürür.

* öncelikle daha olumlu, daha yapıcı olmanızı öneririm. "şikayet ederim" yaklaşımı herşeyi çözmez.

* arzetmenize gerek yok, burası devlet dairesi değil, devlette bile artık arz edilmiyor, rica ediliyor.

* kurallarımız aynen geçerlidir. orda yazdığı gibi "illegal, kanun dışı, rahatsız edici" faaliyetler yapılamaz.

* hack siteleri bilgilendirici olduğu müddetçe, kimseye bir saldırı aracı olarak kullanılmadığı sürece silmeyi düşünmüyoruz. bu konularda Türk-Anadolu milleti ve kötülerin olduğu iyiler de bilgi sahibi olmalı ve kendini korumalıdır.

* bu sitelerin silinmesini isteyen veya karar verenlerin, yukardaki 312 milyon siteyi de silmelerini "ben talep ediyorum". adalet sadece küçük sineklerin takıldığı bir ağ olmasın.

* başkasına zarar veren, rahatsız eden hack sitesi, ciddi ölçüde cezalandırılacaktır.

* yine de paylaşımınız, ikazınız ve fikrinizi paylaştığınız için teşekkürler.. "her fikir değerlidir."

aslında sayın adminimizin dediği daha doğru
düşününce :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben elimden geldiği kadar şikayet ediyorum. Orh4nh4x diye bir site daha var, burada değil adreste vermek istemiyorum. Onlarda oyun hilesi diye hem satış yapıyorlar, ücreti aldıktan sonrada keylogger gönderiyorlar. Com.Nu 'ya bildirdim onlarıda. Ben elimden geleni yaparım arkadaş. 10tl.net ile hiçbir sorunum yoktur.

Bu bahsedilen site "Her oyun hilesinde virüs vardır, virüssüz çalışmaz" diyerek onlarca çocuğu kandırıyor. O site gün geçtikçe büyüyor. Bu kadar kişinin virüs yemesini hazmedemem.

İyi günler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bizimle ilk paylaştığınız mesajla normal 300 milyon kadar olan hack siteleri gibi site göstermişsiniz. Bunlar adminimizin yazdığı mesajtaki gibidir.

hack siteleri bilgilendirici olduğu müddetçe, kimseye bir saldırı aracı olarak kullanılmadığı sürece silmeyi düşünmüyoruz. bu konularda Türk-Anadolu milleti ve kötülerin olduğu iyiler de bilgi sahibi olmalı ve kendini korumalıdır.

Evet özellikle son maddeyi okudunuz mu? Eğer bunuda

adminimizin dediği gibi yaparsanız eminim adminimiz mesajında yazdığı gibi böyle siteler çok ciddi cezalandıralacaktır.

ayrıca o site 10tl.net üzerinden mi? birde bu sorunun cevabı önemli

O satış yapan hack sitesinden bahsediyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mesajları okuyabiliyorum tekrar yazmanıza gerek yoktu. Hayır satış yapan site 10tl.net üzerinde değil. Ama ilk mesajımda verdiğim site yasadışı bir site. Ben bilişim suçlarına ihbar ettiğimde yine size dönüş yapacaklar. Tekrar söylüyorum, 10.net ile bir sorunum yok, sadece bu tür zararlı içerik yayan sitelerin kapatılmasını istiyorum.

İyi günler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha yakından bakmak ister misiniz?:

hack siteleri bilgilendirici olduğu müddetçe, kimseye bir saldırı aracı olarak kullanılmadığı sürece silmeyi düşünmüyoruz. bu konularda Türk-Anadolu milleti ve kötülerin olduğu iyiler de bilgi sahibi olmalı ve kendini korumalıdır.

dediğiniz gibi 10tl.net le bir sorununuz yok o zaman google yazın bakalım oyun hileleri diye 312 milyondan fazla çıkan sonucunda mı silinmesini talep edeceksiniz?

-hack siteleri bilgilendirici olduğu müddetçe, kimseye bir saldırı aracı olarak kullanılmadığı sürece silmeyi düşünmüyoruz.-
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende tekrar edeyim o zaman;
312 milyon siteyi tek tek ihbar etmeye başladım.
Hack konusu kesinlikle bilgilendirme amaçlı olamaz, ancak güvenlik konusunda paylaşım yapılırsa bilgilendirme olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping