Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acımı dindir doktor [kaburgası çatlayan Kuyt]
Kocaman, kaburgası çatlayan Kuyt’ı devre arasında oyundan almak istedi. Ama o doktora, “Acımı dindir doktor oynamak istiyorum” dedi. İğne olup sahaya çıktı

Benfica maçının devre arasında soyunma odasında yaşananlar, F.Bahçe’nin final için ne kadar fedakârca bir mücadele ortaya koyduğunun en güzel özetiydi. Ortaya konulan cansiperane mücadelenin ilk yarıdaki bilançosu ağır olmuştu. Selçuk Şahin sakatlanıp, kenara alınmış, Kuyt da ilk yarıyı sakat sakat bitirmişti.

DAYANILMAZ AĞRILAR

41. dakikada kaburgasına darbe alan ve uzun süre yerde kıvranan Kuyt, bu şekilde oyuna devam etti. Ancak ikinci yarıya çıkacak durumu yoktu. Ağrıdan kıvranıyordu. Aykut Kocaman da onu değiştirmek istedi. KUYT’A dönerek, ”Bu halinle devam edemezsin, seni değiştirmemi ister misin” diye öneride bulundu.

90 DAKİKAYI BİTİRDİ

Kocaman’ın bu sözlerine cevap vermeden önce Kulüp Doktoru Burak Kunduracıoğlu’na dönen Kuyt, “Doktor acılarımı dindir, ben oynamak istiyorum” dedi. Daha sonra da Kocaman’a dönerek, ”Hayır oyundan çıkmak istemiyorum” cevabını verdi. Bunun üzerine sağlık ekibi Kuyt’a ağrı kesici yaptı. Hollandalı yıldız da ikinci yarıyı bu şekilde tamamladı.

Maçtan sonra Dirk Kuyt’ın yapılan kontrollerinde sakatlığının düşünülenden çok daha vahim olduğu ortaya çıktı. Kaburgasında çatlak tespit edilen yıldız oyuncu bu şekilde maçı tamamlamıştı.

030520132236228462883.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
adamsın Kuyt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform