Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gökhan Gönül, Yaşadıklarını Anlattı..
Benfica maçı sonrasında geceyi Lizbon’da geçiren Profesyonel Futbol Takımımız, akşam saatlerinde özel uçakla Sabiha Gökçen Havalimanı’na geldi. Kafilemizi tezahüratlarla karşılayan taraftarlarımız, Benfica maçında suratına darbe alan Gökhan Gönül’e de destek vermeyi unutmadılar.

gokhan_567888.jpg

FB TV’ye öncelikli olarak sağlık durumu ile ilgili açıklama yapan Gökhan Gönül, “Maçta bir pozisyonda suratıma darbe alınca bilinç kaybı yaşadım. O anla ilgili hiçbir şey hatırlamıyorum. Gözlerimi açtığımda hastaneydim. Kendimden ziyade, hastanede skoru öğrenince elenmemize daha çok üzüldüm. Finali oynamayı istiyorduk. Taraftara, hocamıza ve bizi sevenlere hediyemiz olacaktık. Hocamıza kulüp için elimizden gelen her şeyi yapacağımız için söz vermiştik. Ne olursa olsun, 3 kulvarda da buralara kadar gelerek sözümüzü tuttuk. Yarı finalde ilk adımı atmıştık. İkinci adımı atamadık. Bu seviyelerde amatörce hatalar yapmamak gerekir. Taraftarımız ve diğer bir çok kulübün taraftarı da sosyal medyadan olsun, geçmiş olsun dileklerini iletti. Türk insanı böyle durumlarda birleşiyor. Bu beni mutlu ediyor. Elimizden geleni yapacağız. Bu hafta İstanbul Büyükşehir belediye karşısında oynayamayabilirim. Her futbolcumuz sahaya çıkıp formanın hakkını verecekler. Bundan sonrası içinde kazanacağımız başarıları düşünmek lazım” dedi.

“Taraftara finali hediye etmek istiyorduk”

Taraftarların finali çok istediğine dikkat çeken Gökhan, “Taraftarlar finali çok istemişlerdi. Buna çok üzülüyorum. Kendim için değil, taraftara final hediyesini vermek istiyorduk. Her şeyi de yaptık olmadı. Taraftarlarımızın hepsine tek tek verdikleri destekten ve her sonuçtan sonra yanımızda olmalarından dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Gökhan son olarak da, “Futbolcuk zor iş. Dün akşam bende talihsiz bir olay yaşadım. Bu tarz durumları Allah kimseye yaşatmasın” diye konuştu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:((((
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform